| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Muzike
Një djalë tetë vjeç, mendohet të jetë dembel dhe një ngatërrestar, derisa mësuesi i ri i artit gjen durim dhe mëshirë për të zbuluar se kush është problemi i vërtetë prapa zënkav..
Shkrimtari: Aamir Khan, Amole Gupte Aktoret: Darsheel Safary, Aamir Khan, Tanay Chheda, Sachet Engineer
165 min
Rehn MakKorman është një djalë i ri me shpirt të lirë. Megjithatë, në shtëpinë e tij të re në Beaumont, gjërat janë shumë konservatore. Rehn nuk rri duarkryq por bën ”revolucionin..
Shkrimtari: Herbert Ross Aktoret: Kevin Bacon, Lori Singer, John Lithgow, Dianne Wiest
107 min
Një baba i pikëlluar për vdekjen e të birit pengohet nëpër një kuti me kaseta dhe tekste këngësh të djalit të tij. I tronditur nga zbulimi i këtij talenti të panjohur, ai formon një g..
Shkrimtari: William H. Macy Aktoret: Miles Heizer, Alexandra Lovelace, Billy Crudup, Casey Twenter
105 min
Një vajzë e re nis një marrëdhënie me muzikantin e preferuar të vëllait të saj të sëmurë.
Shkrimtari: Kate Barker-Froyland Aktoret: Anne Hathaway, Lola Kirke, Mary Steenburgen, Li Jun Li
86 min
Dokumentari që ndjek turin e fundit të grupit suedez të muzikës Swedish House Mafia në 2012/2013, në film tregohet miqësia e tyre, suksesi dhe ndarja e grupit
Shkrimtari: Christian Larson Aktoret: Steve Angello, Nikhil Chinappa, Axel Hedfors, Sebastian Ingrosso
95 min
Një takim rastësor ndërmjet një drejtuesi të turpëruar të një biznesi muzikor dhe një kantautoreje të re në Manhatan kthehet në një bashkëpunim premtues ndërmjet dy talenteve.
Shkrimtari: John Carney Aktoret: James Corden, Keira Knightley, Mark Ruffalo, Hailee Steinfeld
104 min
Një burrë që punon në motelin e prindërve të tij në Catskills pa dashje vë në lëvizje koncertin e gjenerates në verën e vitit 1969.
Shkrimtari: Ang Lee Aktoret: Henry Goodman, Edward Hibbert, Imelda Staunton, Demetri Martin
120 min
Lëshuar së fundmi nga paraburgimi për të mitur, balerina e talentuar Maria Ramirez gjen një prizë për pasionin e saj me një grup vallezimi të ri.
Shkrimtari: Bille Woodruff Aktoret: George Alexander, Gerry Bednob, Aaron Benjamin, Ariana Berlin
110 min
Historia e muzikantes dhe pianistes se Nina Simone fama e seciles rritet ne vazhdimsi pas marteses me menaxherin e saj Clifton Henderson.
Shkrimtari: Cynthia Mort Aktoret: Zoe Saldana, David Oyelowo, Kevin Mambo, Ronald Guttman
90 min
Një agjent sekret, i cili luan rolin e një agjenti shitjesh, përpiqet të gjejë një vrasës, ndërkohë që po përpiqet të mashtrojë edhe tre gra.
Shkrimtari: Mandeep Kumar Aktoret: Diljit Dosanjh, Monica Gill, Navneet Kaur Dhillon, Lauren Gottlieb
140 min
Xhoshi, një shpirt i humbur me një talent muzkor të jashtëzakonshëm, bën një udhëtim gjatë të cilit vlerëson gjëra që as i mendonte, por për të cilat kishte kaq shumë nevojë. Duke..
Shkrimtari: Daniel Duran Aktoret: Maria Bello, Lucas Till, Josh Duhamel, Laura Dern
112 min
Jetët e 6 të huajve ndeshen me një mbrëmje romantike të harbuar, ëndërrimtare e të pashpresë.
Shkrimtari: Christopher Louie Aktoret: Sarah Hyland, Graham Phillips, Brett DelBuono, Hayley Kiyoko
92 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA