| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Muzike
Disa te burgosur krijojne nje grup muzikor.Ndersa popullariteti i tyre shtohet ata nepermjet muzikes protestojne per autoritet e burgut dhe sistemin gjyqesor.
Shkrimtari: Habib Faisal Aktoret: Aadar Jain, Anya Singh, Mikhail Yawalkar, Anna Ador
N/A
Një shofer i ri makinash merr pjesë në një grabitje që nuk mund të jetë e suksesshme.
Shkrimtari: Edgar Wright Aktoret: Ansel Elgort, Jon Bernthal, Jon Hamm, Eiza González
112 min
All Eyez on Me (Gjithë Sytë mbi Mua) është një film biografik mbi jeten e Tupak Shakur, aktorit, raperit, poetit dhe aktivistit për të drejtat e njerëzve me ngjyrë.
Shkrimtari: Benny Boom Aktoret: Demetrius Shipp Jr., Danai Gurira, Kat Graham, Hill Harper
139 min
Dy histori dashurie të ndërthurura. Fiksimi dhe tradhëtia në skenat e muzikës së Austin, Teksas.
Shkrimtari: Terrence Malick Aktoret: Ryan Gosling, Rooney Mara, Michael Fassbender, Natalie Portman
129 min
Një djalë i ri ndjek mësuesen e tij të pianos.
Shkrimtari: Michael Haneke Aktoret: Isabelle Huppert, Annie Girardot, Benoît Magimel, Susanne Lothar
131 min
Balerini Thomas është nga ana e gabuar e binarëve, por lidhja e tij me Megan Whiten e bukur mund të ndihmojë dyshen të realizojnë ëndrrat e tyre derisa ata të hyjnë tek nëna e të gjitha..
Shkrimtari: Damien Dante Wayans Aktoret: Shoshana Bush, Damon Wayans Jr., Essence Atkins, Affion Crockett
83 min
Banda Magik bashkohet serish me disa antare te rinj.
Shkrimtari: Shujaat Saudagar Aktoret: Farhan Akhtar, Shraddha Kapoor, Arjun Rampal, Purab Kohli
143 min
Një dramë romantike për një kantautor, martesa e të cilit vuan kur kënga që ai shkroi për gruan e tij bëhet shumë e famshme. Filmi u bazua nga "Kënga e këngëve" dhe jeta e So..
Shkrimtari: Richard Ramsey Aktoret: Alan Powell, Ali Faulkner, Caitlin Nicol-Thomas, Danny Vinson
116 min
Një djalë i vetëm përndiqet nga të dy anët e ligjit kur ai kthehet në shtëpi për të hetuar mbi vrasjen e motrës së tij.
Shkrimtari: Benny Boom Aktoret: Tommy Flanagan, Jade Tailor, Bianca A. Santos, James Maslow
100 min
Ne fund te viteve 1960 nje trombist i jazzit fillon nje romance me nje aktore te famshme nderkohe qe kerkon te rritet ne karriere.
Shkrimtari: Robert Budreau Aktoret: Ethan Hawke, Carmen Ejogo, Callum Keith Rennie, Tony Nappo
97 min
Një muzikal i ditëve moderne flet për një busker dhe një emigrant dhe javën e tyre plot ngjarje në Dublin, si ata shkruajnë, lexojnë dhe regjistrojn këngë që tregojnë historinë e tyre..
Shkrimtari: John Carney Aktoret: Glen Hansard, Markéta Irglová, Hugh Walsh, Gerard Hendrick
85 min
Film biografik për vitet 1970 për grupin e rokut Runaways. Ky film gjithashtu hulumton marrëdhëniet në mes të anëtarëve të grupit Joan Jett dhe Cherie Currie.
Shkrimtari: Floria Sigismondi Aktoret: Kristen Stewart, Dakota Fanning, Michael Shannon, Stella Maeve
106 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA