| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Muzike
Një djalë i ri ndjek mësuesen e tij të pianos.
Shkrimtari: Michael Haneke Aktoret: Isabelle Huppert, Annie Girardot, Benoît Magimel, Susanne Lothar
131 min
Balerini Thomas është nga ana e gabuar e binarëve, por lidhja e tij me Megan Whiten e bukur mund të ndihmojë dyshen të realizojnë ëndrrat e tyre derisa ata të hyjnë tek nëna e të gjitha..
Shkrimtari: Damien Dante Wayans Aktoret: Shoshana Bush, Damon Wayans Jr., Essence Atkins, Affion Crockett
83 min
Banda Magik bashkohet serish me disa antare te rinj.
Shkrimtari: Shujaat Saudagar Aktoret: Farhan Akhtar, Shraddha Kapoor, Arjun Rampal, Purab Kohli
143 min
Një dramë romantike për një kantautor, martesa e të cilit vuan kur kënga që ai shkroi për gruan e tij bëhet shumë e famshme. Filmi u bazua nga "Kënga e këngëve" dhe jeta e So..
Shkrimtari: Richard Ramsey Aktoret: Alan Powell, Ali Faulkner, Caitlin Nicol-Thomas, Danny Vinson
116 min
Një djalë i vetëm përndiqet nga të dy anët e ligjit kur ai kthehet në shtëpi për të hetuar mbi vrasjen e motrës së tij.
Shkrimtari: Benny Boom Aktoret: Tommy Flanagan, Jade Tailor, Bianca A. Santos, James Maslow
100 min
Ne fund te viteve 1960 nje trombist i jazzit fillon nje romance me nje aktore te famshme nderkohe qe kerkon te rritet ne karriere.
Shkrimtari: Robert Budreau Aktoret: Ethan Hawke, Carmen Ejogo, Callum Keith Rennie, Tony Nappo
97 min
Një muzikal i ditëve moderne flet për një busker dhe një emigrant dhe javën e tyre plot ngjarje në Dublin, si ata shkruajnë, lexojnë dhe regjistrojn këngë që tregojnë historinë e tyre..
Shkrimtari: John Carney Aktoret: Glen Hansard, Markéta Irglová, Hugh Walsh, Gerard Hendrick
85 min
Film biografik për vitet 1970 për grupin e rokut Runaways. Ky film gjithashtu hulumton marrëdhëniet në mes të anëtarëve të grupit Joan Jett dhe Cherie Currie.
Shkrimtari: Floria Sigismondi Aktoret: Kristen Stewart, Dakota Fanning, Michael Shannon, Stella Maeve
106 min
Një djalë tetë vjeç, mendohet të jetë dembel dhe një ngatërrestar, derisa mësuesi i ri i artit gjen durim dhe mëshirë për të zbuluar se kush është problemi i vërtetë prapa zënkav..
Shkrimtari: Aamir Khan, Amole Gupte Aktoret: Darsheel Safary, Aamir Khan, Tanay Chheda, Sachet Engineer
165 min
Rehn MakKorman është një djalë i ri me shpirt të lirë. Megjithatë, në shtëpinë e tij të re në Beaumont, gjërat janë shumë konservatore. Rehn nuk rri duarkryq por bën ”revolucionin..
Shkrimtari: Herbert Ross Aktoret: Kevin Bacon, Lori Singer, John Lithgow, Dianne Wiest
107 min
Një baba i pikëlluar për vdekjen e të birit pengohet nëpër një kuti me kaseta dhe tekste këngësh të djalit të tij. I tronditur nga zbulimi i këtij talenti të panjohur, ai formon një g..
Shkrimtari: William H. Macy Aktoret: Miles Heizer, Alexandra Lovelace, Billy Crudup, Casey Twenter
105 min
Një vajzë e re nis një marrëdhënie me muzikantin e preferuar të vëllait të saj të sëmurë.
Shkrimtari: Kate Barker-Froyland Aktoret: Anne Hathaway, Lola Kirke, Mary Steenburgen, Li Jun Li
86 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA