| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Dokumentar
Dokumentar rreth themeluesve të faqes së shpërdarjes më të madhe të dokumentave, The Pirate Bay, dhe lufta e tyre me ligjin
Shkrimtari: Simon Klose Aktoret: Gottfrid Svartholm, Peter Sunde, Fredrik Neij, Peter Althin
85 min
Justin Bieber jeta dhe fama e tij
Shkrimtari: Jon M. Chu Aktoret: Justin Bieber, Scooter Braun, Ryan Good, Usher Raymond
92 min
Nje dokumentare mbi jeten e Cristiano Ronaldo.
Shkrimtari: Anthony Wonke Aktoret: Dolores Aveiro, Hugo Aveiro, Georgie Bingham, Adrian Clarke
102 min
Një film-dokumentar për jetën e Lionel Mesit, nga futbolli në rrugët e Rosarios derisa u bë kampion Europe me Barcelonën dhe fitoi 4 topa të artë. Në këtë film-dokumentar flasin shokë ..
Shkrimtari: Álex de la Iglesia Aktoret: Johan Cruyff, Kike Domínguez, Álex García, Pere Gratacós
93 min
Ky dokumentare tregon jeten e kater personave qe ndjekin endrrat e tyre ne Mumbai nje vend qe i vret endrrat akoma pa filluar...
Shkrimtari: Kiran Rao Aktoret: Prateik, Monica Dogra, Kriti Malhotra, Aamir Khan
100 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA