| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Dokumentar
NDALOHET RREPTESISHT PER PERSONA NEN 18 VJEC PASI KA SKENA EROTIKE Nje dokumentar mbi jeten e aktoreve te kinematografise me pulle te kuqe
Shkrimtari: Doug Jacobson Aktoret: Brittany Andrews, Julia Ann, Hank Armstrong, Juli Ashton
N/A
Johnny Knoxville dhe grupi rikthehen për të krijuar koleksionin e tretë të tyrin me veprime të rrezikshme, të cilat nuk duhet ti provoni në shtëpi.
Shkrimtari: Jeff Tremaine Aktoret: Johnny Knoxville, Bam Margera, Ryan Dunn, Steve-O
94 min
Chris Ponc, Johnny Knoxville, Steve-O, Bam Margera, dhe kthimi i gjithë ekuipazhit në ekran për të rritur aksionet më lartë se kurrë më parë.
Shkrimtari: Jeff Tremaine Aktoret: Johnny Knoxville, Bam Margera, Steve-O, Chris Pontius
92 min
Xhoni Noksvill me shokë kthehet për filmin e tretë me skena të rrezikshme dhe mos-kokëçarëse...
Shkrimtari: Jeff Tremaine Aktoret: Johnny Knoxville, Bam Margera, Steve-O, Chris Pontius
87 min
Ushtari I qytetëruar është një film dramatik i realizuar nga këndvështrimi i një grupi ushtarësh në Këmbësorinë e Shteteve të Bashkuara të Amerikës…
Shkrimtari: David Salzberg, Christian Tureaud Aktoret: Jordan Alex, James Tyler Brown, Martin Byrne, Jared Colson
105 min
Qe nga vitit 2007,me dhjetra te rinje jane gjetur te varur ne uren e Bridgend, ne South Wales.Shumica e tyre njihnin njeri tjeterin.Dhe eshte nje mister se pse...
Shkrimtari: John Michael Williams Aktoret: N/A
83 min
Një dokumentar i përqëndruar te Staksnet, një virus kompjuterik i cili vetë-kopjohet të cilin SHBA-ja dhe Izraeli e lëshuan për të shkatërruar një pjesë kyçe të një centrali bërtham..
Shkrimtari: Alex Gibney Aktoret: David Sanger, Emad Kiyaei, Eric Chien, Liam O'Murchu
116 min
Dokumentar mbi jeten e mbretit artur
Shkrimtari: Antoine Fuqua Aktoret: Clive Owen, Ioan Gruffudd, Mads Mikkelsen, Joel Edgerton
126 min
Një dokumentar mbi trazirat në Ukrainë gjatë vitit 2013 dhe 2014, se si demonstrata studentore për përkrahjen në integrimin europian u rrit në një revolucion të dhunshëm duke bërë thir..
Shkrimtari: Evgeny Afineevsky Aktoret: Bishop Agapit, Serhii Averchenko, Kristina Berdinskikh, Pavlo Dobryanskyy
102 min
Qasje si asnjëherë më parë në arkivin personal me ditare audio të Muhamed Alisë si dhe intervista dhe dëshmi nga rrethi familjar dhe shoqëror përdoren për të treguar historinë e jetës..
Shkrimtari: Clare Lewins Aktoret: Muhammad Ali Jnr, Hana Ali, Maryum Ali, Muhammad Ali
111 min
Një fizikant nga Miçoakani i Meksikës udhëheq një kryengritje qytetare kundër kartelës së drogës që ka bërë kërdin në rajon për shumë vite. Përtej kufirit të SHBA, një veteran ud..
Shkrimtari: Matthew Heineman Aktoret: José Manuel 'El Doctor' Mireles, Enrique Peña Nieto
100 min
Një dokumentar që flet për Musab Jousefin, i biri i një nga themeluesve të grupit terrorist Hamas, i cili punoi për afërsisht dhjetë vite si spiun i Inteligjencës Izraelite. Një biografi ..
Shkrimtari: Nadav Schirman Aktoret: Mosab Hassan Yousef, Gonen Ben Yitzhak, Sheikh Hassan Yousef
101 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA