| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Dokumentar
Historia e njeriut më të kërkuar në internet. Përndjekja e kreut të website-it Megaupload që u mbyll prej ankesave të kompanive të filmave amerikane..
Shkrimtari: Annie Goldson Aktoret: Kim Kardashian West, Snoop Dogg, Kylie Minogue, Alicia Keys
107 min
Menjëherë pas sulmit të 9/11, më pak se 100 ushtarë amerikanë u dërguan në një mision të fshehtë për të rrëzuar talibanët. Ajo që ndodh më pas është një pjesë histori origjine ..
Shkrimtari: Greg Barker Aktoret: N/A
79 min
Ky dokumentar tregon veshtiresite e arinjeve ne gjirin e Hudsonit si pasoje e ngrohjes globale.
Shkrimtari: Sarah Robertson Aktoret: David Suzuki
N/A
Një dokumentar që ndjek disa nga pjesëmarrësit në konkursin e fitnesit, Olimpia.
Shkrimtari: Vlad Yudin Aktoret: Arnold Schwarzenegger, Mickey Rourke, Michael Jai White, Lou Ferrigno
106 min
Një film-dokumentar i cili do të sjellë prova bindëse, të papublikuara më parë mbi misterin e UFO-ve dhe jashtëtokësorëve.
Shkrimtari: Michael Mazzola Aktoret: Giancarlo Esposito, Steven M. Greer, Edgar D. Mitchell
100 min
Shkrimtari Xhejms Balduin tregon historinë e racave në Amerikën moderne me romanin e tij të papërfunduar, "Kujtoje këtë Shtëpi".
Shkrimtari: Raoul Peck Aktoret: Samuel L. Jackson, James Baldwin, Harry Belafonte, Marlon Brando
93 min
Dhjetë hapa të thjeshta që ju tregojnë si të bëni para nga droga, përfshirë një seri me intervista me trafikantë droge, punëtorë burgjesh dhe aktivistë kundër ligjeve të ashpra kund..
Shkrimtari: Matthew Cooke Aktoret: Woody Harrelson, Susan Sarandon, Eminem, 50 Cent
96 min
Dokumentar mbi jeten e luanit te bardhe ne Afrike.
Shkrimtari: David Adams Aktoret: N/A
52 min
Një mini-dokumentar që shpalos sukseset dhe vështirësitë që i kaloj klubi futbollistik i Barcelonës (nga viti 1992 deri në vitin 2013) për të arritur suksesin që gëzon sot.
Shkrimtari: Jorge Feliu Aktoret: N/A
106 min
Një dokumentar për femrat e reja që zhyten në tregun e seksit - dhe sa e thjesht është për internetin të prodhoj porno.
Shkrimtari: Jill Bauer, Ronna Gradus Aktoret: Farrah Abraham, John Anthony, Rachel Bernard, Levi Cash
84 min
Një hetim i besueshëm për lidhje të mundshme në mes të UFO-ve në gjysmë shekullit të kaluar dhe teknologjive sekrete te diskeve fluturuese të zhvilluara nga nazistët në luften e dyte bo..
Shkrimtari: Hereward Pelling Aktoret: Terry MacDonald
N/A
Nje dokumentar mbi jeten e eger ne Alaska
Shkrimtari: George Casey Aktoret: Charlton Heston
41 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA