| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Animacion
Një zog i verdhë jo-migrues merr përsipër që të udhëheqë një tufë pëllumbash drejt udhëtimit të tyre për në Afrikë. Megjithëse ai nuk e dinte rrugën, tufa ia arrin të shkojë në..
Shkrimtari: Christian De Vita Aktoret: Arthur Dupont, Sara Forestier, Bruno Salomone, Pierre Richard
90 min
Minionët janë krijesa të vogla të verdha në kërkim të një krimineli që t’i shërbejnë. Ata më në fund e arrijnë qëllimin e tyre por gjërat mesa duket fillojnë të ndërlikohen
Shkrimtari: Kyle Balda, Pierre Coffin Aktoret: Sandra Bullock, Jon Hamm, Michael Keaton, Allison Janney
91 min
Snoopy niset në misionin e tij të madh ndërsa ai dhe ekipi i tij marrin qiejtë për të ndjekur armikun e tyre kryesor, ndërsa shoku i tij më i mirë Charlie Brown fillon kërkimin e tij epik..
Shkrimtari: Steve Martino Aktoret: Trombone Shorty, Rebecca Bloom, Anastasia Bredikhina, Francesca Capaldi
88 min
Ky Film i Animuar Me Titra Shqip flet per jeten nje nje Koala aventurioze e cila merr nje udhetim permes kontinetit te eger e te rrezikshem te Australise , me shpresen per te gjetur babain etij te ..
Shkrimtari: Deane Taylor, Noel Cleary, Alexs Stadermann, Alex Weight Aktoret: Rufus Sewell, Toni Collette, David Wenham, Ryan Kwanten
93 min
Në ditëlindjen e Anës, Elsa dhe Kristofi vendosin t'ia bëjnë asaj festën më të mirë, por fuqitë e Elsës mund të vendosin më shumë se vetëm festën në rrezik.
Shkrimtari: Chris Buck, Jennifer Lee Aktoret: Kristen Bell, Idina Menzel, Jonathan Groff, Josh Gad
8 min
Tomi dhe Xherri po kalojnë një ditë relaksuese në plazh deri sa arrijnë Xhoni Kuest, Haxhi dhe Bandit. Ata duhet të ndalojnë një ushtri me maçokë të këqinj, që këta të fundit të mos..
Shkrimtari: Spike Brandt, Tony Cervone Aktoret: Reese Hartwig, Arnie Pantoja, James Hong, Eric Bauza
72 min
Në një botë ku dinosaurët dhe njerëzit jetojnë një jetë krah pas krahu një pasatosaurus i quajtur Arlo bën një shok të pa pëlqyer njeri.
Shkrimtari: Peter Sohn Aktoret: Jeffrey Wright, Frances McDormand, Maleah Nipay-Padilla, Ryan Teeple
93 min
Pasi një djalë ka përfunduar aksidentalisht në ferr, dy miqtë e tij më të ngushtë nisen për ta shpëtuar.
Shkrimtari: Tom Gianas, Ross Shuman Aktoret: Nick Swardson, Mila Kunis, Bob Odenkirk, T.J. Miller
86 min
jeta e aktoreve nuk eshte ashtu sic duket pasi jo ne pak raste stresi shkaterron cdo gje qe ke ne jete..
Shkrimtari: Ari Folman Aktoret: Robin Wright, Harvey Keitel, Jon Hamm, Kodi Smit-McPhee
122 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA