| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Animacion
Pasi gjyshi dhe babai i tij nuk mundën të udhëtonin drejt Hënës, Majku vendos të futet në raketë për të thyer mallkimin. Atij i duhet të luftoje edhe me Karsonin, milionerin që do të p..
Shkrimtari: Enrique Gato Aktoret: Dani Rovira, Michelle Jenner, Carme Calvell, Javier Balas
94 min
Grupe të ndryshme njerëzish provojnë t'i mbijetojnë një sulmi zombi që prek të gjithë popullatën në Seoul.
Shkrimtari: Sang-ho Yeon Aktoret: Seung-ryong Ryu, Franciska Friede, Joon Lee, Eun-kyung Shim
92 min
Agjenti sekret i Shteteve të Bashkuara, Leon S. Kennedy infiltrohet në një vend të vogël të Evropës Lindore për të verifikuar thashethemet se Armët Bio-Organike (B.O.W) janë duke u për..
Shkrimtari: Makoto Kamiya Aktoret: Matthew Mercer, Dave Wittenberg, Wendee Lee, Val Tasso
100 min
Një regjisor dokumentar udhëton në Jellystone Park për të xhiruar një projekt dhe më shpejt kalon shtigjet me Yogi Bear, ndihmës Boo-Boo e tij, dhe Ranger Smith.
Shkrimtari: Eric Brevig Aktoret: Dan Aykroyd, Justin Timberlake, Anna Faris, Tom Cavanagh
80 min
Zbuloni se pse janë zogjtë kaq të zemëruar. Kur një ishull i populluar nga zogj që nuk fluturojnë, por të lumtur, vizitohet nga derrkucë jeshilë misteriozë, është në dorë të tre të..
Shkrimtari: Clay Kaytis, Fergal Reilly Aktoret: Jason Sudeikis, Josh Gad, Danny McBride, Maya Rudolph
97 min
Sara Njutoni dhe Beethoven kalon verën me Fredi Kablinski në Zhivë, një qytet të pazakontë.
Shkrimtari: Staci Layne Wilson Aktoret: Elissa Dowling, William Unzicker, Staci Layne Wilson, Emma Jacobs
4 min
Pasi Bergenët pushtojnë Fshatin e Trollsave, Popi, trolli më i lumtur që ka lindur ndonjëherë, dhe grindaveci Brençi nisen për një udhëtim për të shpëtuar miqtë e tyre
Shkrimtari: Walt Dohrn, Mike Mitchell Aktoret: Anna Kendrick, Justin Timberlake, Zooey Deschanel, Christopher Mintz-Plasse
92 min
Një qen me emrin Bolt dhe një vajzë me emrin Penny yll në serinë televizive të quajtur goditja Bolt në të cilën karakteri ka superfuqi të ndryshme dhe duhet vazhdimisht të pengojë pla..
Shkrimtari: Byron Howard, Chris Williams Aktoret: John Travolta, Miley Cyrus, Susie Essman, Mark Walton
96 min
Nje vajze e re behet heroine e shoqerise se pase pasi i ndihmon ata te gjejne nje rruge te re per ne ishull.
Shkrimtari: Ron Clements, Don Hall, John Musker, Chris Williams Aktoret: Auli'i Cravalho, Dwayne Johnson, Rachel House, Temuera Morrison
103 min
Artur vendoset në një mision me babain e Nikut për të i’a dërguar një dhuratë një vajzeje të re për më pak se 2 orë.
Shkrimtari: Sarah Smith, Barry Cook Aktoret: James McAvoy, Hugh Laurie, Bill Nighy, Jim Broadbent
97 min
Një dramë e shekullit të 19, që flet rreth një njeriu, zemra e të cilit u zëvendësua me një orë kur lindi. Ai duhet të shmangë ndjenjat me emocione të forta - e mbi të gjitha, dashuri..
Shkrimtari: Stéphane Berla, Mathias Malzieu Aktoret: Mathias Malzieu, Olivia Ruiz, Grand Corps Malade, Jean Rochefort
94 min
Në 1843, Ebenezer Scrooge, një huadhënës i keq dhe dorështrënguar jeton në një shtëpi në Londër ai përbuz çdo gjë që mishëron gëzimin dhe frymën e Krishtlindjeve.
Shkrimtari: Robert Zemeckis Aktoret: Jim Carrey, Steve Valentine, Daryl Sabara, Sage Ryan
96 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA