| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Animacion
Bruce Wayne duhet jo vetëm të përballet me kriminelët e qytetit Gotham, por gjithashtu me përgjegjësinë e rritjes së një djali që ai adoptoi.
Shkrimtari: Chris McKay Aktoret: Will Arnett, Michael Cera, Rosario Dawson, Ralph Fiennes
104 min
Afrikania, Mari Mekeib, u rrit jetime pasi prinderit iu vrane nga lakmia, korrupsioni dhe dhuna e pashkak ne vendin e saj. Por Mari refuzon t'i dorezohet terrorit qe e rrethon. Si trashegimtarja e ..
Shkrimtari: N/A Aktoret: N/A
N/A
Dy klane gjarpërinjsh bashkëjetojnë në shkretëtirë. Gjarpërinjtë e bukur jeshil që jetojnë nën strehën e një oazi, të mbrojtur dhe respektuar nga njeriu dhe gjarpërinjtë helmues që..
Shkrimtari: Pierre Coré Aktoret: Omar Sy, Louane Emera, Franck Gastambide, Vincent Lacoste
86 min
Kur një radio bie nga qielli në duart e një qeni naiv, ai largohet nga shtëpia për të përmbushur ëndrrën, të bëhet muzikant, duke sjellë edhe një seri ngjarjes të pazakonta.
Shkrimtari: Ash Brannon Aktoret: Luke Wilson, Eddie Izzard, J.K. Simmons, Lewis Black
90 min
Një bebe e vogël, e veshur me kostum e që lëviz gjithmonë me një valixhe në dorë, bëhet bashkë me vëllanë 7 vjeçar për t'i dhënë fund planit për të shkatërruar korporatën e bebe..
Shkrimtari: Hendel Butoy, Tom McGrath Aktoret: Alec Baldwin, Steve Buscemi, Jimmy Kimmel, Lisa Kudrow
97 min
Felisi dhe Viktor janë dy jetimë, të cilët përpiqem të arratisen nga jetimorja në përpjekje për të realizuar ëndrrat e tyre. Viktor do të bëhet nje shpikës i madh dhe Felisiti një k..
Shkrimtari: Kasia Wezowski, Patryk Wezowski Aktoret: N/A
95 min
Duke kërkuar një mënyrë për t'u larguar nga jeta dhe qyteti ku lindi, Tripi, një gjimnazist, ndërton Kamionin Monstër nga pjesë të makinave të braktisura. Pas një aksidenti në fabrikë..
Shkrimtari: Chris Wedge Aktoret: Lucas Till, Jane Levy, Thomas Lennon, Barry Pepper
105 min
Rapunzel duhet të mësojë si t'i pranojë flokët e saj të arta të gjata pasi gurët mistikë ia kthejnë sërish asaj.
Shkrimtari: N/A Aktoret: Adewale Akinnuoye-Agbaje, Diedrich Bader, Jonathan Banks, Steve Blum
N/A
Një lojë e pasvdekjes në të cilën një grup njerëzish, të vdekur së fundmi janë të detyruar të vrasin jashtëtokësorë, të pajisur me armë të së ardhmes.
Shkrimtari: Yasushi Kawamura, Keiichi Saitô Aktoret: Chris Jai Alex, Saori Hayami, Mao Ichimichi, Shûichi Ikeda
95 min
Në një univers alternativ, versionet shumë të ndryshme të Trinitetit (Supermen, Batmen dhe Uonder Uoman), të cilët veprojnë jashtë ligjit, janë akuzuar për vrasjen e disa shkencëtarëve..
Shkrimtari: Sam Liu Aktoret: Benjamin Bratt, Michael C. Hall, Tamara Taylor, Paget Brewster
76 min
Një koala i cili drejton një teatër, do të krijojë një konkurs këndimi për ta shpëtuar atë nga falimentimi, por planet nuk i shkojnë ashtu siç ai i kishte planifikuar.
Shkrimtari: Christophe Lourdelet, Garth Jennings Aktoret: Matthew McConaughey, Reese Witherspoon, Seth MacFarlane, Scarlett Johansson
108 min
Një spiun është infiltruar në Agjencinë Kombëtare të Policisë Japoneze,duke grabitur disa dosje sekrete. Rei Furuja dhe një grup i Policisë së Tokios PSB, zbuluan spiunin gjatë arratisj..
Shkrimtari: Kôbun Shizuno Aktoret: Kappei Yamaguchi, Minami Takayama, Rikiya Koyama, Wakana Yamazaki
112 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA