| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Animacion
Rapunzel duhet të mësojë si t'i pranojë flokët e saj të arta të gjata pasi gurët mistikë ia kthejnë sërish asaj.
Shkrimtari: N/A Aktoret: Adewale Akinnuoye-Agbaje, Diedrich Bader, Jonathan Banks, Steve Blum
N/A
Një lojë e pasvdekjes në të cilën një grup njerëzish, të vdekur së fundmi janë të detyruar të vrasin jashtëtokësorë, të pajisur me armë të së ardhmes.
Shkrimtari: Yasushi Kawamura, Keiichi Saitô Aktoret: Chris Jai Alex, Saori Hayami, Mao Ichimichi, Shûichi Ikeda
95 min
Në një univers alternativ, versionet shumë të ndryshme të Trinitetit (Supermen, Batmen dhe Uonder Uoman), të cilët veprojnë jashtë ligjit, janë akuzuar për vrasjen e disa shkencëtarëve..
Shkrimtari: Sam Liu Aktoret: Benjamin Bratt, Michael C. Hall, Tamara Taylor, Paget Brewster
76 min
Një koala i cili drejton një teatër, do të krijojë një konkurs këndimi për ta shpëtuar atë nga falimentimi, por planet nuk i shkojnë ashtu siç ai i kishte planifikuar.
Shkrimtari: Christophe Lourdelet, Garth Jennings Aktoret: Matthew McConaughey, Reese Witherspoon, Seth MacFarlane, Scarlett Johansson
108 min
Një spiun është infiltruar në Agjencinë Kombëtare të Policisë Japoneze,duke grabitur disa dosje sekrete. Rei Furuja dhe një grup i Policisë së Tokios PSB, zbuluan spiunin gjatë arratisj..
Shkrimtari: Kôbun Shizuno Aktoret: Kappei Yamaguchi, Minami Takayama, Rikiya Koyama, Wakana Yamazaki
112 min
Pasi gjyshi dhe babai i tij nuk mundën të udhëtonin drejt Hënës, Majku vendos të futet në raketë për të thyer mallkimin. Atij i duhet të luftoje edhe me Karsonin, milionerin që do të p..
Shkrimtari: Enrique Gato Aktoret: Dani Rovira, Michelle Jenner, Carme Calvell, Javier Balas
94 min
Grupe të ndryshme njerëzish provojnë t'i mbijetojnë një sulmi zombi që prek të gjithë popullatën në Seoul.
Shkrimtari: Sang-ho Yeon Aktoret: Seung-ryong Ryu, Franciska Friede, Joon Lee, Eun-kyung Shim
92 min
Agjenti sekret i Shteteve të Bashkuara, Leon S. Kennedy infiltrohet në një vend të vogël të Evropës Lindore për të verifikuar thashethemet se Armët Bio-Organike (B.O.W) janë duke u për..
Shkrimtari: Makoto Kamiya Aktoret: Matthew Mercer, Dave Wittenberg, Wendee Lee, Val Tasso
100 min
Një regjisor dokumentar udhëton në Jellystone Park për të xhiruar një projekt dhe më shpejt kalon shtigjet me Yogi Bear, ndihmës Boo-Boo e tij, dhe Ranger Smith.
Shkrimtari: Eric Brevig Aktoret: Dan Aykroyd, Justin Timberlake, Anna Faris, Tom Cavanagh
80 min
Zbuloni se pse janë zogjtë kaq të zemëruar. Kur një ishull i populluar nga zogj që nuk fluturojnë, por të lumtur, vizitohet nga derrkucë jeshilë misteriozë, është në dorë të tre të..
Shkrimtari: Clay Kaytis, Fergal Reilly Aktoret: Jason Sudeikis, Josh Gad, Danny McBride, Maya Rudolph
97 min
Sara Njutoni dhe Beethoven kalon verën me Fredi Kablinski në Zhivë, një qytet të pazakontë.
Shkrimtari: Staci Layne Wilson Aktoret: Elissa Dowling, William Unzicker, Staci Layne Wilson, Emma Jacobs
4 min
Pasi Bergenët pushtojnë Fshatin e Trollsave, Popi, trolli më i lumtur që ka lindur ndonjëherë, dhe grindaveci Brençi nisen për një udhëtim për të shpëtuar miqtë e tyre
Shkrimtari: Walt Dohrn, Mike Mitchell Aktoret: Anna Kendrick, Justin Timberlake, Zooey Deschanel, Christopher Mintz-Plasse
92 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA