| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Perëndimor
Native American warrior Tonto recounts the untold tales that transformed John Reid, a man of the law, into a legend of justice.
Shkrimtari: Gore Verbinski Aktoret: Johnny Depp, Armie Hammer, William Fichtner, Tom Wilkinson
150 min
Kiefer Dhe Donald Sutherland ndajnë ekranin në këtë skenë perëndimore që bën fjalë rreth një pasaniku të hidhur që përpiqet për të bërë marrëveshje me babain e tyre të ftohtë nd..
Shkrimtari: Jon Cassar Aktoret: Kiefer Sutherland, Donald Sutherland, Brian Cox, Michael Wincott
90 min
Drejtësia e më të dobëtëve: Një njeri misterioz shfaqet nga pyjet argjentinase për të ndihmuar një fermer të varfër dhe vajzën e tij, të cilët kërcënohen nga një bandë mercenarës..
Shkrimtari: Pablo Fendrik Aktoret: Alice Braga, Gael García Bernal, Chico Díaz, Claudio Tolcachir
101 min
Kur disa të jashtëligjshëm zaptojnë shtëpinë e e një familjeje fshatare, në dukje të pafajshme për të kaluar natën, një lojë e papritur kapi macja miun që çon në joshje ndërrim ro..
Shkrimtari: JT Mollner Aktoret: Chad Michael Murray, Teri Polo, Luke Wilson, Francesca Eastwood
120 min
Një grua i kërkon ish-të dashurit të saj ndihmë për të shpëtuar burrin e saj nga një bandë e jashtëligjshme.
Shkrimtari: Gavin O'Connor Aktoret: Natalie Portman, Joel Edgerton, Ewan McGregor, Noah Emmerich
98 min
Filmi i shkruar nga Tim Herlihy në bashkëpunim me Adam Sandler dhe drejtuar nga Frank Coraci, tregon historinë e Tommy “Thika e Bardhë” Stockburn, i cili merr një udhëtim me pesë vëllez..
Shkrimtari: Frank Coraci Aktoret: Adam Sandler, Terry Crews, Jorge Garcia, Taylor Lautner
119 min
Një Marshall i rrepte Amerikan ndihmon një vajze të vogël të gjeje vrasësit e të atit.
Shkrimtari: Ethan Coen, Joel Coen Aktoret: Jeff Bridges, Hailee Steinfeld, Matt Damon, Josh Brolin
110 min
Në Amerikën e viteve ’70, kolonisti amerikan Xhon vret vrasësin e familjes së tij, gjë e cila tërbon kapon e një bande famëkeqe. Më pas, njerëzit në qytet e tradhtojnë Xhonin, duke e ..
Shkrimtari: Kristian Levring Aktoret: Mads Mikkelsen, Eva Green, Jeffrey Dean Morgan, Eric Cantona
92 min
Një rojtar nga Teksasi po heton një seri vrasjesh të mistershme në një qytezë. Por atje ai jo vetëm zbulon të vërtetën per vrasjet, por takon dhe personin që i vrau të atin shumë vite ..
Shkrimtari: Kieran Darcy-Smith Aktoret: Liam Hemsworth, Woody Harrelson, Alice Braga, Emory Cohen
N/A
Një fshatar i përçmuar i cili sapo është lënë nga e dashura e tij, stërvitet për t’u bërë një mjeshtër pistolete me ndihmën e gruas së një pistoleri të famshëm, me shpresën pë..
Shkrimtari: Seth MacFarlane Aktoret: Seth MacFarlane, Charlize Theron, Amanda Seyfried, Liam Neeson
116 min
Dy gjuetarë shperblimesh me synime krejtësisht të ndryshme bashkohen për të gjurmuar një rebel perëndimor.
Shkrimtari: Sergio Leone Aktoret: Clint Eastwood, Lee Van Cleef, Gian Maria Volontè, Mario Brega
132 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA