| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Perëndimor
Një marshall i Shteteve të Bashkuara kërkon të vendosë drejtëse për vdekjen e vëllait të tij. Ai mbron një qytezë të vogël nga një kryebashkiak i korruptuar dhe banda e tij që kanë ..
Shkrimtari: Richard Gabai Aktoret: Jackson Rathbone, Stephen Lang, Jamie-Lynn Sigler, Robert Carradine
N/A
Policit legjendar, Billi Hikoku i egër, i jepet detyra që të zbusë qytetin më të egër të perëndimit. Ndërkohë, i vihet në provë fama si njeriu më i shpejtë me armët.
Shkrimtari: Timothy Woodward Jr. Aktoret: Luke Hemsworth, Trace Adkins, Kris Kristofferson, Bruce Dern
88 min
Butch Cassidy duke parë edhe njëherë për herë të fundit pamjen e shtëpise së tij, në aventurë qe e lidh atë me një hajdut të ri. Ata bëhen shënjester e gangesterëve dhe njerëzve t..
Shkrimtari: Mateo Gil Aktoret: Sam Shepard, Eduardo Noriega, Stephen Rea, Magaly Solier
102 min
Një grua kthehet në një të arratisur kur ajo akuzohet gabimisht për një krim që nuk e ka kryer dhe është nën gjuetinë e një predikuesi hakmarrës...
Shkrimtari: Martin Koolhoven Aktoret: Dakota Fanning, Carice van Houten, Kit Harington, Guy Pearce
148 min
Një grua e re rekruton një gjahtar që ta mësojë atë që të jetë një qitëse, që të mund të gjej njerëzit që vranë familjen e saj dhe ti vrasë.
Shkrimtari: Shane Van Dyke Aktoret: Barry Van Dyke, Sage Mears, Greg Evigan, Brian Wimmer
95 min
Historia epike një të huaj misterioze , i cili fatketsisht duhet të mbroj një grua të bukur nga një vrasës i pa mëshirshëm i cili punon në hekurudha.
Shkrimtari: Sergio Leone Aktoret: Claudia Cardinale, Henry Fonda, Jason Robards, Charles Bronson
175 min
Me ndihmën e një gjahtari shpërblimesh gjerman, një skllav i liruar, me ngjyrë, vihet në shpëtim të gruas së tij prej pronarit brutal të plantacioneve në Misisipi.
Shkrimtari: Quentin Tarantino Aktoret: Jamie Foxx, Christoph Waltz, Leonardo DiCaprio, Kerry Washington
165 min
Shtatë pushkatarë të zotë në perëndimin e vjetër, mblidhen bashkë për të ndihmuar një fshat të vogël nga disa hajdutë mizorë.
Shkrimtari: Antoine Fuqua Aktoret: Denzel Washington, Chris Pratt, Ethan Hawke, Vincent D'Onofrio
133 min
Nataniel Rid është tërhequr nga jeta e tij si një kriminel dhe jeton së bashku me gruan e tij duke e fituar bukën me ndershmëri, por ai do të vihet nën shënjestër nga një mareshal, i ci..
Shkrimtari: Terry Miles Aktoret: Trace Adkins, Kim Coates, Judd Nelson, Michelle Harrison
90 min
Një i huaj misterioz dhe sulm i papritur dhune e kthen një fshat të qetë në një strofull hakmarrjeje të përgjakshme.
Shkrimtari: Ti West Aktoret: Karen Gillan, John Travolta, Ethan Hawke, Taissa Farmiga
104 min
Duke projektuar një mënyrë për të shpëtuar fermën e babait të tyre, vëllezërit Alvarez e gjejnë veten në një luftë me zotërit më të frikshëm të drogës në Meksiskë…
Shkrimtari: Matt Piedmont Aktoret: Will Ferrell, Diego Luna, Pedro Armendáriz Jr., Genesis Rodriguez
84 min
Një njeri i ligjit arreston një kriminel dhe i jep atij 9 ditë kohë për të vrarë vëllanë e tij më të madh, ose ndryshe do i vrasin vëllanë e tij më të vogël.
Shkrimtari: John Hillcoat Aktoret: Richard Wilson, Noah Taylor, Jeremy Madrona, Jae Mamuyac
104 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA