| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Sport
Dan Millman i ka të gjitha : nota të mira , një vend në ekipin olimpik dhe vajzat me te bukura te kolegjit Berkely.Por cdo gje ndryshon pas nje aksidenti ku jeta e tij sdo jete kurr si me pare..
Shkrimtari: Victor Salva Aktoret: Scott Mechlowicz, Nick Nolte, Amy Smart, Tim DeKay
120 min
Nje kercimtar i ri nga Zelanda e Re prish mardhenien me babain dhe miqte e tij per t;iu bashkuar grupit te idhullit te tij. I zhgenjyer nga K-crew ai formon grupin e tij dhe sfidon kampionet ne fin..
Shkrimtari: Tammy Davis Aktoret: Tia Maipi, Stan Walker, Kherington Payne, John Tui
96 min
Ish kampioni i botes ne peshat e renda Rocky Balboa sherben si nje trajner dhe si nje mentor per Adonis Johnson . I cili eshte djali i rivalit te tij qe me pas u bene miq Apollo Creed
Shkrimtari: Ryan Coogler Aktoret: Michael B. Jordan, Sylvester Stallone, Tessa Thompson, Phylicia Rashad
133 min
Nje dokumentare mbi jeten e Cristiano Ronaldo.
Shkrimtari: Anthony Wonke Aktoret: Dolores Aveiro, Hugo Aveiro, Georgie Bingham, Adrian Clarke
102 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA