| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Sport
Një tip dembeli gjen motivimin për të marr një punë si trajner i ekipit të futbollit të shkollës së mesme.
Shkrimtari: Will Frears Aktoret: Hugh Dancy, Jonathan Gutierrez, Liane Balaban, Mamie Gummer
87 min
Nje adoleshtent i edukuar i bashkohet skuadres se mundjes se shkolles se tij ne menyre qe te bashkohet me anetaret e familjes te cilet jane ndare pas vdekjes se babait te tij para dhjete vitesh.
Shkrimtari: Mel Damski Aktoret: Patricia Clarkson, Devon Graye, John Cena, Madeleine Martin
107 min
Xhulia është një pilote e garave GT. Kur babai i saj ndërron jetë, çdo gjë në jetën e saj merr një drejtim tjetë. E vetmja shpresë për të është vëllai i saj i madh, një i droguar,..
Shkrimtari: Matteo Rovere Aktoret: Stefano Accorsi, Matilda De Angelis, Lorenzo Gioielli, Paolo Graziosi
118 min
Nje serial i perqendruar mbi jeten e disa futbollisteve,familjeve te tyre dhe shokeve....
Shkrimtari: N/A Aktoret: Jazmyn Simon, Dulé Hill, Dwayne Johnson, Rob Corddry
30 min
Bazuar në historinë e vërtetë të 2 vëllezërve Irlandez, njëri boksier dhe tjetri trajneri i tij. Gjithashtu fitues i 2 çmimeve Oskar.
Shkrimtari: David O. Russell Aktoret: Mark Wahlberg, Christian Bale, Amy Adams, Melissa Leo
116 min
Doug Glatt, nuk është aspak i kënaqur me punën e tij dhe e vetmja gjë që di të bëjë është të ndeshet me grushta. Por kur ai shkon me shokun e tij të shohë një ndeshje hokei dhe rreh ..
Shkrimtari: Michael Dowse Aktoret: Seann William Scott, Jay Baruchel, Alison Pill, Liev Schreiber
92 min
I dëbuar padrejtësisht nga Harvard lëviz për në Londër, ku ai përballet me botën e krimit të dhunshëm të huliganizmit në futboll.
Shkrimtari: Lexi Alexander Aktoret: Elijah Wood, Charlie Hunnam, Claire Forlani, Marc Warren
109 min
Të nisësh diçka nga zero është shumë herë më e thjeshtë se të rinisësh pas një shkatërrimi të madh. Historia e vërtetë e një skuadre të madhe si Manchester United! Skuadra me mosh..
Shkrimtari: James Strong Aktoret: Dean Andrews, Kate Ashfield, Natalie Burt, David Calder
94 min
Një grua e papërkulshme vendos të punojë me një trajner boksi me eksperiencë të gjatë për tu bërë profesioniste.
Shkrimtari: Clint Eastwood Aktoret: Clint Eastwood, Hilary Swank, Morgan Freeman, Jay Baruchel
132 min
Qasje si asnjëherë më parë në arkivin personal me ditare audio të Muhamed Alisë si dhe intervista dhe dëshmi nga rrethi familjar dhe shoqëror përdoren për të treguar historinë e jetës..
Shkrimtari: Clare Lewins Aktoret: Muhammad Ali Jnr, Hana Ali, Maryum Ali, Muhammad Ali
111 min
Një trajner garash vrapimi në një qytet të vogël të Kalifornisë transformon një skuadër atletësh në pretendentë të kampionatit.
Shkrimtari: Niki Caro Aktoret: Kevin Costner, Ramiro Rodriguez, Carlos Pratts, Johnny Ortiz
129 min
Tre shoke rritur ne Indi perpiqen te hapin nje akademi kriketi per te nxjerre yjet e ardhem ne kriket te vendit.
Shkrimtari: Abhishek Kapoor Aktoret: Rajkummar Rao, Sushant Singh Rajput, Amit Sadh, Asif Basra
120 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA