| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Sport
Santiago Munez është futbollist në një klub rajonal në Los Angelos . Ai zbulohet si futbollist nga një zbulues talentash dhe ishlojtar i Newcastle United i cili mundëson transferimin e tij n..
Shkrimtari: Danny Cannon Aktoret: Leonardo Guerra, Tony Plana, Miriam Colon, Kuno Becker
118 min
Santiago Munez mungon në kupën e botës pas aksidentit me makin ndërsa dy shokët e tij anglezë Charlie Joint dhe Liam Adams marin pjesë në kupën e botës Charlie Joint dhe Liam Adams . Liam..
Shkrimtari: Andrew Morahan Aktoret: JJ Feild, Leo Gregory, Kuno Becker, Kasia Smutniak
96 min
Trashëgimia e njeriut më të shpejtë në historinë e njerëzimit, Usain Bolti.
Shkrimtari: Benjamin Turner, Gabe Turner Aktoret: Pele, Neymar, Serena Williams, Asafa Powell
107 min
Filmi tregon per rrugetimin e fituesit te kupes se botes ne kriket, Mahendra Singh Dhoni nga nje koleksionues biletash ne koleksionuesh te shume trofeve.
Shkrimtari: Neeraj Pandey Aktoret: Disha Patani, Sushant Singh Rajput, Anupam Kher, Kiara Advani
184 min
Historia e Majkell Oherit, një djalë i tramautizuar dhe i pastrehë i cili bëhet një lojtar “All American Football” dhe raundi i parë i NFL-së me ndihmen e një gruaje të dashur dhe fam..
Shkrimtari: John Lee Hancock Aktoret: Sandra Bullock, Tim McGraw, Quinton Aaron, Jae Head
129 min
Dy vajza adoleshente në një ekip të kuajve për akrobaci bëjnë një miqësi të ngushtë që bëhet kërcënuese nga natyra e tyre konkurruese.
Shkrimtari: Lisa Aschan Aktoret: Mathilda Paradeiser, Linda Molin, Isabella Lindquist, Sergej Merkusjev
83 min
Filmi është një biografi për Budia Singun, vrapuesin më të vogël të maratonës në botë, historia e të cilit ngjalli debat dhe inspirim në të gjithë botën
Shkrimtari: Soumendra Padhi Aktoret: Manoj Bajpayee, Mayur Mahendra Patole, Gajraj Rao, Tillotama Shome
112 min
Eric, një lojtar golfi shumë i talentuar, por i padisiplinuar, e gjen boten e tij duke ndryshuar në mënyrë drastike pas humbjes së një basti të golfit....
Shkrimtari: Drew Ann Rosenberg Aktoret: Steve Talley, David Ellison, Dean Cameron, Christopher Showerman
100 min
Vëllai i kampionit olimpik më të mirë të mundjes bashkohet me skuadrën “Foxcatcher” e drejtuar nga multimilioneri Xhon E. du Pont teksa ata stërviten për lojrat e Seulit 1988.Por ata se..
Shkrimtari: Bennett Miller Aktoret: Steve Carell, Channing Tatum, Mark Ruffalo, Sienna Miller
134 min
Dy rivale te vjeter boksi rikthehen nga terheqja e tyre profesionale per t'u ndeshur edhe nje her te fundit, pas nje periushe 30 vjeqare qe nga ndeshja e tyre e fundit.
Shkrimtari: Peter Segal Aktoret: Jim Lampley, Sylvester Stallone, Robert De Niro, Rich Little
113 min
Me martesën, diplomimin, dhe botën e vërtetë që po i shfaqen në horizont, Kaleb Fuller, përsëritësi i vitit të fundit, mbledh skuadrën e vjetër për një garë të fundit në futbollin ..
Shkrimtari: Andrew Disney Aktoret: Jake Lacy, Nikki Reed, Kate McKinnon, Beck Bennett
100 min
Në vitet 70-të beteja e dy vëllezërve dallgë vrasës, një shoqëri konservatore dhe motorristët e pamëshirshëm bëjnë që të fillojë industria e sërfit modern.
Shkrimtari: Ben Nott, Morgan O'Neill Aktoret: Sam Worthington, Lesley-Ann Brandt, Xavier Samuel, Sean Keenan
113 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA