| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Sport
Bazuar në jetën e vërtetë të boksierit Xhejms Bradok, një boksieri të cilit karriera e tij mendohej se kishte marrë fund…
Shkrimtari: Ron Howard Aktoret: Russell Crowe, Renée Zellweger, Paul Giamatti, Craig Bierko
144 min
Një luftëtar amator bën një armik kur ndërhyn mes tij dhe ish të dashurës së tij fqinje. Pasi jeta e tij vihet në rrezik, ai kupton se duhet të përfundojë luftën që filloi, por këtë..
Shkrimtari: Warren Sheppard Aktoret: Jennifer Hale, Tonya Kay, Anna Ross, Caleb Smith
94 min
Një vajzë ugandeze e shikon botën e saj të ndryshojë me shpejtësi pasi njihet me lojën e shahut
Shkrimtari: Mira Nair Aktoret: Madina Nalwanga, David Oyelowo, Lupita Nyong'o, Martin Kabanza
124 min
Një ish-trajner vendos për të trajnuar një nxënës me talent të natyrshëm atletike. Tragjedia godet atë para garës së madhe të jetës së tij, duke e detyruar atë të përballet me çdo..
Shkrimtari: Charles-Olivier Michaud Aktoret: Kelly Blatz, Richard Jenkins, Kim Basinger, Cam Gigandet
96 min
Në Nju Jork, një falsifikiues i ri futet në botën e luftimeve të nëndheshme në rrugë nga një skaut, i cili bëhet menaxheri i tij.
Shkrimtari: Dito Montiel Aktoret: Channing Tatum, Terrence Howard, Zulay Henao, Michael Rivera
105 min
Kur ylli i futbollit të një gjimnazi verbohet papritur, duhet të vendosë nëse do të jetojë një jetë të sigurtë me aftësi të kufizuara apo të rikthehet në jetën e mëparshme dhe në..
Shkrimtari: Dylan Baker Aktoret: Stephen Lang, Alexa PenaVega, Mark Hapka, Max Adler
98 min
Santiago Munez është futbollist në një klub rajonal në Los Angelos . Ai zbulohet si futbollist nga një zbulues talentash dhe ishlojtar i Newcastle United i cili mundëson transferimin e tij n..
Shkrimtari: Danny Cannon Aktoret: Leonardo Guerra, Tony Plana, Miriam Colon, Kuno Becker
118 min
Santiago Munez mungon në kupën e botës pas aksidentit me makin ndërsa dy shokët e tij anglezë Charlie Joint dhe Liam Adams marin pjesë në kupën e botës Charlie Joint dhe Liam Adams . Liam..
Shkrimtari: Andrew Morahan Aktoret: JJ Feild, Leo Gregory, Kuno Becker, Kasia Smutniak
96 min
Trashëgimia e njeriut më të shpejtë në historinë e njerëzimit, Usain Bolti.
Shkrimtari: Benjamin Turner, Gabe Turner Aktoret: Pele, Neymar, Serena Williams, Asafa Powell
107 min
Filmi tregon per rrugetimin e fituesit te kupes se botes ne kriket, Mahendra Singh Dhoni nga nje koleksionues biletash ne koleksionuesh te shume trofeve.
Shkrimtari: Neeraj Pandey Aktoret: Disha Patani, Sushant Singh Rajput, Anupam Kher, Kiara Advani
184 min
Historia e Majkell Oherit, një djalë i tramautizuar dhe i pastrehë i cili bëhet një lojtar “All American Football” dhe raundi i parë i NFL-së me ndihmen e një gruaje të dashur dhe fam..
Shkrimtari: John Lee Hancock Aktoret: Sandra Bullock, Tim McGraw, Quinton Aaron, Jae Head
129 min
Dy vajza adoleshente në një ekip të kuajve për akrobaci bëjnë një miqësi të ngushtë që bëhet kërcënuese nga natyra e tyre konkurruese.
Shkrimtari: Lisa Aschan Aktoret: Mathilda Paradeiser, Linda Molin, Isabella Lindquist, Sergej Merkusjev
83 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA