| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Horror
Familja Tomas shkon te shtëpiza e tyre në pyll, bashkë me vajzën e tyre dhe të dashurin e saj për të festuar Krishtlindjet, por këto mund të jenë Krishtlindjet e tyre të fundit
Shkrimtari: Ben Milliken Aktoret: Brando Eaton, Michael Shamus Wiles, Caroline Tudor, Peter O'Brien
80 min
Tre njerëz – një çift i pasur dhe një anëtar ekuipazhi – janë bllokuar në një ishull tropikal, dhe lufta e tyre e mëvonshme për mbijetesë bëhet edhe më e vështirë kur ata fillojn..
Shkrimtari: Stewart Raffill Aktoret: Billy Zane, Kelly Brook, Juan Pablo Di Pace, Todd Collins
95 min
Një veteran lufte i cili punon si fotograf sheh vdekje të pashmangshme tek fotot e tij, duke vënë në pyetje shëndetin e tij mendor dhe duke rrezikuar njerëzit që do.
Shkrimtari: Aaron B. Koontz Aktoret: Christopher Denham, Nadja Bobyleva, Catherine Curtin, Chase Williamson
95 min
Është viti 1981 dhe vajzat e vëllazërisë Alpha, Gama Theta janë duke bërë një parti. Kanidatet e reja për tju bashkuar vllazërisë kanë ardhur, por atje është edhe një mysafir i paft..
Shkrimtari: Justin Russell Aktoret: Brittany Belland, Ray Goodwin, Jason Jay Crabtree, Elizabeth Lane
90 min
Tre histori drithëruese. Dy motra që kanë një parukeri. Një varrëmihës bie në dashuri. Dy drejtora të një kompanie që i pëlqejnë shakatë e frikshme. Tre histori që ndodhin në orën ..
Shkrimtari: Isara Nadee, Kirati Nakintanon, Patchanon Thammajira Aktoret: Apinya Sakuljaroensuk, Focus Jirakul, Shahkrit Yamnarm, Ray MacDonald
96 min
Në prag të luftës civile amerikane dy vampir ngrihen të luftojnë për të kërkuar vendin e tyre nga banorët e një qyteti të përgjakshëm jugor.
Shkrimtari: Craig Ross Jr. Aktoret: Matthew Marsden, Samuel Hunt, John Savage, Elizabeth McLaughlin
108 min
Kur katër turistë amerikanë, Sofia, Karli, Bella dhe Majkëlli shkojnë në një turne fantazmash, përjetojnë më shumë nga sa mund të përballojnë, kur fantazma e një doktori të keq dhe ..
Shkrimtari: Jon Cohen Aktoret: Madeline Marie Dona, Adam Horner, Shane Savage, Isabel Dickson
90 min
Jeta e psikologut Piter Bouers është futur në trazira, kur ai zbulon se pacientët e tij janë në fakt fantazma. Piteri lundron në të kaluarën e tij për të zbuluar një sekret të tmerrsh..
Shkrimtari: Michael Petroni Aktoret: Adrien Brody, Jenni Baird, Bruce Spence, Greg Poppleton
90 min
Një grua (Katrina Law) kthehet në shtëpinë ku e ëma u çmend, aty ku gati sa nuk u vra prej saj kur ishte fëmijë.
Shkrimtari: Austin Reading Aktoret: Tara Holt, Christian Ganiere, Bryce Johnson, Katrina Law
81 min
Spit on Your Grave, rikujton tregimin e tmerrshëm të shkrimtares Jennifer Hills e cili migron nga qyteti në një kasolle simpatike në pyll për të filluar në librin e saj të ardhshëm. Por p..
Shkrimtari: Steven R. Monroe Aktoret: Sarah Butler, Jeff Branson, Andrew Howard, Daniel Franzese
108 min
Rikthimi i një komedie-horror që shfaq ringjalljen në një trup të vetëm të tre grave të cilat ndodhen në një festë. Ato duhet të lënë mënjanë dallimet midis njëra-tjetrës në mën..
Shkrimtari: Tyler MacIntyre Aktoret: Tory Stolper, Tracey Fairaway, Maria Blasucci, James Phelps
86 min
Pas përpjekjeve për të gjetur punë, Amanda futet në punë në një hotel pranë një qyteti të vogël ku përfundon duke luftuar për jetën e saj.
Shkrimtari: Brad Douglas Aktoret: Abby Wathen, Marlyn Mason, Michael Meyer, Max Gutfreund
76 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA