| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Horror
Nderkohe qe eshte ne festen e saj te beqarise , Casey , nusja e ardhshme , pickohet nga nje instekt . Pasi kthehet ne shtepi…
Shkrimtari: Chad Archibald Aktoret: Elma Begovic, Annette Wozniak, Jordan Gray, Lawrene Denkers
90 min
Një grua shkon në pyllin vetëvrasës të Japonisë për të gjetur motrën e saj binjake, dhe përballet me terrorin mbinatyror.
Shkrimtari: Jason Zada Aktoret: Natalie Dormer, Eoin Macken, Stephanie Vogt, Osamu Tanpopo
93 min
The Boy (2016) Me Titra Shqip Nje dado Amerikane shokohet kur merr vesh qe femija qe ajo do perkujdeset ne familjen e re eshte ne te vertete nje kukull me permasa njerzore. Pasi ajo thyen disa nga ..
Shkrimtari: William Brent Bell Aktoret: Lauren Cohan, Rupert Evans, James Russell, Jim Norton
97 min
Pushimet e nje familje shkojne tmerrsisht keq kur nje fillon nje stuhi bore ne nje shtepi te vetmuar buze liqenit
Shkrimtari: Mickey Keating Aktoret: Larry Fessenden, Lauren Ashley Carter, Brian Morvant, John Weselcouch
76 min
Nje grup studentesh udhetojne ne mal per te marre pjese ne festivalin e Halloween ne West Virginia,por cdo gje ndryshon pasi kanibalet shfaqen ne kete zone..
Shkrimtari: Declan O'Brien Aktoret: Doug Bradley, Camilla Arfwedson, Simon Ginty, Roxanne McKee
91 min
Ndërsa pranon një ftesë për darkë në ish-shtëpinë e tij, një burrë mendon se ish-gruaja e tij dhe burri i saj i ri kanë qëllime të liga për mysafirët e tyre.
Shkrimtari: Karyn Kusama Aktoret: Logan Marshall-Green, Michelle Krusiec, Aiden Lovekamp, Mike Doyle
100 min
Një djalë i ri miqësohet me një vampire të re femër që jeton në fshehtësi me kujdestarin e saj.
Shkrimtari: Matt Reeves Aktoret: Kodi Smit-McPhee, Chloë Grace Moretz, Richard Jenkins, Cara Buono
116 min
disa pjestare te nje anije kosmike zgjohen pavedetedije mbi identitetin e tyre dhe te pjestareve te grupit....
Shkrimtari: Christian Alvart Aktoret: Dennis Quaid, Ben Foster, Cam Gigandet, Antje Traue
108 min
In the future, a wealthy family is held hostage for harboring the target of a murderous syndicate during the Purge, a 12-hour period in which any and all crime is legalized.
Shkrimtari: James DeMonaco Aktoret: Ethan Hawke, Lena Headey, Max Burkholder, Adelaide Kane
85 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA