| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Horror
John fillon të ketë paraliza gjatë gjumit dhe ndërsa qëndron i shtrirë në krevat, qenie të cilat ekzistojnë në hijet e errëta të natës e vizitojnë atë. Tmerri i John-it shtohet kur m..
Shkrimtari: Drew Gabreski Aktoret: Brian Krause, Jaimi Paige, Louis Herthum, Jared Abrahamson
99 min
Kur një vajzë e re vegjetariane bën një ritual të detyruar mishngrënës në një shkollë veterinarie, brenda saj fillon të rritet një ndjenjë e zjarrtë për mishin
Shkrimtari: Julia Ducournau Aktoret: Garance Marillier, Ella Rumpf, Rabah Nait Oufella, Laurent Lucas
99 min
Shfaqja popullore ‘’Fushata e Frikshme’’ ka 5 vite që argëton publikun me kamera të fshehta, të frikshme dhe argëtuese. Por epoka e re e internetit e sfidon këtë popullaritet dhe ata..
Shkrimtari: Cameron Cairnes, Colin Cairnes Aktoret: Meegan Warner, Ian Meadows, Olivia DeJonge, Josh Quong Tart
80 min
Një i ri ambicioz dërgohet të marrë drejtorin ekzekutiv të kompanisë së tij, prej një qendre misterioze për trajtimet e sëmundjeve, në një vend të largët në alpet Zviceriane, por shu..
Shkrimtari: Gore Verbinski Aktoret: Dane DeHaan, Jason Isaacs, Mia Goth, Ivo Nandi
146 min
80 punëtorë amerikanë mbyllen në një kompani në Bogota, Kolumbi. Ata duhet të bëhen pjesë e një lojë, ku duhet të vrasin sa më shumë kolegë, sepse përndryshe do të vdesin.
Shkrimtari: Greg McLean Aktoret: John Gallagher Jr., Tony Goldwyn, Adria Arjona, John C. McGinley
89 min
Vite pasi një fatkeqësi shkatërron planetin dhe e kthen pjesën më të madhe të njerëzimit në kafshë të uritura në gjak, një udhëtar ndihmon një grup të mbijetuarish të shpëtojnë v..
Shkrimtari: William Kaufman Aktoret: Johnny Strong, Lance Henriksen, Louis Mandylor, Hakeem Kae-Kazim
105 min
Ekipi i një anijeje koloniste, drejtuar në një planet të largët, zbulon një parajsë të paeksploruar me një kërcënim përtej imagjinatës së tyre dhe duhet të tentojnë një arratisje p..
Shkrimtari: Ridley Scott Aktoret: Michael Fassbender, Katherine Waterston, Billy Crudup, Danny McBride
122 min
I vendosur në një tokë të copëtuar nga lufta ku ndarjet fisnore janë në frikë asgjësimi, filmi tregon historinë e një luftëtari vdekjeprurës i cili drejton një ekspeditë lufte. Kur a..
Shkrimtari: Junbai Zhou Aktoret: N/A
N/A
Dy motra me pushime në Meksikë ngecin në një kafaz peshkaqenësh në fund të oqeanit. Me më pak se një orë oksigjen të mbetur dhe me peshkaqenë të bardhë të mëdhenj rrotull, ato duhet..
Shkrimtari: Johannes Roberts Aktoret: Mandy Moore, Claire Holt, Matthew Modine, Yani Gellman
87 min
'Villisca' është një histori fantazmash e bazuar në shtëpinë ku ndodhën vrasjet famëkeqe dhe ende të pazgjidhura të viteve 1912. Tre adoleshentë hyjnë në shtëpi në kërkim të përgj..
Shkrimtari: Tony E. Valenzuela Aktoret: Robert Adamson, Jarrett Sleeper, Alex Frnka, Sean Whalen
78 min
Të mbijetuarit e një sulmi bërthamor janë mbledhur së bashku në bodrumin e ndërtesës së tyre, ku frika dhe pakësimi i furnizimeve me ushqime,i kanë çuar larg në dinamikën e tyre…
Shkrimtari: Xavier Gens Aktoret: Lauren German, Michael Biehn, Milo Ventimiglia, Courtney B. Vance
112 min
Kejti kthehet te familja e saj për dasmën e motrës së saj, por detyrohet të luftojë për jetën bashkë me familjen, pasi një grup magjistarësh kanë planifikuar t'i sakrifikojnë.
Shkrimtari: Brady Hall Aktoret: Persephone Apostolou, Megan Hensley, Mike Jones, Macall Gordon
75 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA