| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Fantazi
Një gjeneral ushtrie do të kërkojë ndihmën e Supervajzës për një eksperiment shumë të kushtueshëm, por jo çdo gjë shkon sipas planit dhe eksperimenti do kthehet në rrezik për qytetin..
Shkrimtari: Stephen Chow Aktoret: Chao Deng, Show Lo, Yuqi Zhang, Yun Lin
94 min
Vejusha Ruth ndohet në muajin e 7 të shtatëzanisë kur beson se po kontollohet nga foshnja e saj në bark dhe me një tërbim vrasës, fillon të eleminojë çdo njeri në rrugën e saj.
Shkrimtari: Alice Lowe Aktoret: Gemma Whelan, Jo Hartley, Alice Lowe, Kate Dickie
88 min
Një lojë e pasvdekjes në të cilën një grup njerëzish, të vdekur së fundmi janë të detyruar të vrasin jashtëtokësorë, të pajisur me armë të së ardhmes.
Shkrimtari: Yasushi Kawamura, Keiichi Saitô Aktoret: Chris Jai Alex, Saori Hayami, Mao Ichimichi, Shûichi Ikeda
95 min
"Sirena e vogël" : Një vajzë nga një botë misterioze, ndryshe nga e jona vjen në botën e njerëzve me shpresën se do gjejë dashurinë e vërtetë. Por për këtë duhet të pagua..
Shkrimtari: Roxie Blum, Matt Martin Aktoret: Rosie Mac, Matt Martin, Roxie Blum, Erin Marie Garrett
90 min
Një luftëtar kelt dhe një magjistar i vetmuar duhet të bashkohen për të mposhtur një tjetër magjistar me qëllime të errëta.
Shkrimtari: Jana Park Moore Aktoret: Jana Park Moore, Jaxon Moore, Jay Moore, Jillian Moore
N/A
Kur Kallum Linç eksploron kujtimet e paraardhësit të tij, Agilarit, dhe fiton aftësitë e një Vrasësi Mjeshtër, ai zbulon që është pasardhës i shoqërisë sekrete të vrasësve.
Shkrimtari: Justin Kurzel Aktoret: Michael Fassbender, Marion Cotillard, Jeremy Irons, Brendan Gleeson
115 min
Një demon i lashtë terrorizon një qytet të vogël në Misisipi.
Shkrimtari: Mike Mendez Aktoret: Dolph Lundgren, Kristina Klebe, Elissa Dowling, Michael Aaron Milligan
93 min
Kur një tregtar mercenar u burgos brenda Murit të Madh, ai zbulon misterin që fshihet pas njërës prej mrekullive të botës. Pas rrethimit që vjen nga përbindëshat, kërkimi i tij për pasu..
Shkrimtari: Yimou Zhang Aktoret: Matt Damon, Tian Jing, Pedro Pascal, Willem Dafoe
103 min
Një njeri i specializuar në demaskimin e dukurive paranormale vendoset në dhomën 1408 në hotelin Dolphin në Nju Jork.Menjëhere pasi ai vendoset përballet me një terror të paimagjinushem.
Shkrimtari: Mikael Håfström Aktoret: John Cusack, Paul Birchard, Margot Leicester, Walter Lewis
104 min
Nik, një polic i cili vritet nga partneri i tij, bashkohet me Departamentin e Policisë së Prehjes në Paqe (R.I.P.D). Një Departament që kthen të “vdekurit” nga Toka ne Ferr. Por partner..
Shkrimtari: Robert Schwentke Aktoret: Jeff Bridges, Ryan Reynolds, Kevin Bacon, Mary-Louise Parker
96 min
Një ish-ushtar i Forcave Speciale shkon prapa në kohët mesjetare për të përmbushur një profeci të lashtë dhe përfundon deri në gjetjen e shpjegimit të tij ne përvojat e betejës se vet..
Shkrimtari: Uwe Boll Aktoret: Dolph Lundgren, Lochlyn Munro, Natassia Malthe, Christina Jastrzembska
96 min
Në një fshat në kufi me një vend magjik, një djalosh i ri i premton një vajze që do të marrë një yll të rënë dhe t’ia dhurojë asaj si simbol i dashurisë që ai ka për të. Që t..
Shkrimtari: Matthew Vaughn Aktoret: Ian McKellen, Bimbo Hart, Alastair MacIntosh, David Kelly
127 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA