| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Fantazi
Vite pasi një fatkeqësi shkatërron planetin dhe e kthen pjesën më të madhe të njerëzimit në kafshë të uritura në gjak, një udhëtar ndihmon një grup të mbijetuarish të shpëtojnë v..
Shkrimtari: William Kaufman Aktoret: Johnny Strong, Lance Henriksen, Louis Mandylor, Hakeem Kae-Kazim
105 min
Përpara se të bëhej Wonder Woman, ajo ishte Diana, princesha e Amazonës e një luftëtare e stërvitur. Kur një avion rrëzohet në ishull dhe piloti i saj e informon rreth konfliktit të bot..
Shkrimtari: Patty Jenkins Aktoret: Gal Gadot, Chris Pine, Connie Nielsen, Robin Wright
141 min
Meku kthehet në kasollen ku i kanë vrarë të bijën, pasi merr një letër me nënshkrimin e Zotit. Ai përjeton një udhëtim që do i ndryshojë jetën.
Shkrimtari: Stuart Hazeldine Aktoret: Sam Worthington, Octavia Spencer, Tim McGraw, Radha Mitchell
132 min
Lorenc Talbot, një fisnik i përndjekur nga demonët e së kaluarës, kthehet në pronën e familjes së tij pas zhdukjes së të vëllait. I ribashkuar me babain e tij të distancuar, Talboti fil..
Shkrimtari: Joe Johnston Aktoret: Simon Merrells, Gemma Whelan, Emily Blunt, Benicio Del Toro
103 min
Kur një grup të huajish në një lokal vagon sulmohen nga forcat demonike, shansi i tyre i vetëm për mbijetesë është me një kryeengjëll i quajtur Michael, i cili informon një kameriere s..
Shkrimtari: Scott Stewart Aktoret: Paul Bettany, Lucas Black, Tyrese Gibson, Adrianne Palicki
100 min
Një komedi familjare që tregon për një punëtor hoteli jeta e të cilit ndryshoi kur ai u tregoi nipit dhe mbesave përralla, të cilat po bëheshin realitet.
Shkrimtari: Adam Shankman Aktoret: Adam Sandler, Keri Russell, Guy Pearce, Russell Brand
99 min
Një grup adoleshentësh duan të testojnë legjenden e një shtirge të pavdekshme duke zbuluar me shume seç do donin.
Shkrimtari: Peter Winther Aktoret: Devon Werkheiser, Justin Deeley, Jess Adams, Jamie Kaler
105 min
Mbreti Majmun: Fillimi i legjendës është një version i riimagjinuar i Hollivudit për nxjerrjen e Mbretit Majmun: Kërdia në pallatin e parajsës. Origjina dhe vendi i lindjes së historisë s..
Shkrimtari: Pou-Soi Cheang Aktoret: Donnie Yen, Yun-Fat Chow, Aaron Kwok, Gigi Leung
90 min
Një pjellë dragonjsh dalin nga toka dhe fillojn vendosjen zjarrit çdo gjëje, duke vendosur dominimin mbi planetin.
Shkrimtari: Rob Bowman Aktoret: Christian Bale, Matthew McConaughey, Izabella Scorupco, Gerard Butler
101 min
“Udhëtim për në Perëndim” është një novelë Kineze e publikuar në shekullin e 16, gjatë Dinastisë Minge. Protagonisti i historisë është murgu Tang, një murg budist i cili niset n..
Shkrimtari: Hark Tsui Aktoret: Kris Wu, Kenny Lin, Chen Yao, Yun Lin
109 min
Adoptimi i përrallës "E bukura dhe bisha", që flet një vajzë të bukur dhe një princ egoist, i cili ishte shndërruar në një bishë të tmerrshme, si rezultat i një magjie. Ata r..
Shkrimtari: Bill Condon Aktoret: Emma Watson, Dan Stevens, Luke Evans, Josh Gad
129 min
Një grup shkencëtarësh eksplorojnë ishullin e humbur të kafkës ku përballen me mbretin Kong.
Shkrimtari: Jordan Vogt-Roberts Aktoret: Tom Hiddleston, Samuel L. Jackson, Brie Larson, John C. Reilly
118 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA