| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Fantazi
Një familje që përpiqet të parandalojë rrëmbimin e djalit të tyre nga shpirtrat e këqinj.
Shkrimtari: James Wan Aktoret: Patrick Wilson, Rose Byrne, Ty Simpkins, Lin Shaye
103 min
Megan Fox ne rolin e nje vajze kolegji qe ka deshire te torturoje djemt e kolegjit dhe pastaj ti zhduk ata..
Shkrimtari: Karyn Kusama Aktoret: Megan Fox, Amanda Seyfried, Johnny Simmons, Adam Brody
102 min
Një vajzë e re, e lindur në shekullin e 20-të, pasi i ndodh një aksident, do të shndërrohet në një person që nuk do të plaket kurrë. Pas shumë vite vetmie ajo takon një mashkull që d..
Shkrimtari: Lee Toland Krieger Aktoret: Blake Lively, Michiel Huisman, Harrison Ford, Ellen Burstyn
112 min
The survivors of a plane crash are forced to work together in order to survive on a seemingly deserted tropical island.
Shkrimtari: N/A Aktoret: Naveen Andrews, Matthew Fox, Jorge Garcia, Josh Holloway
44 min
I Fundit i gjuetareve te shtrigave eshte i vetmi qe qendron midis njerzimit dhe te gjithe forces se shtrigave me te keqija te historise.
Shkrimtari: Breck Eisner Aktoret: Vin Diesel, Rose Leslie, Elijah Wood, Ólafur Darri Ólafsson
106 min
Heroi i vdekshëm, Bek bashkohet me Zotin Horus në një aleancë kundra Setit, Zotit të pamëshirshëm të errësirës, që ka pushtuar padrejtësisht fronin e Egjiptit, duke zhytur perandorinë ..
Shkrimtari: Alex Proyas Aktoret: Brenton Thwaites, John Samaha, Courtney Eaton, Nikolaj Coster-Waldau
127 min
Një vëlla dhe motër zbulojnë një mënyrë të mbinatyrshmë për tu arratisur nga një shtëpi e trazuar, por e gjejnë lidhjen e tyre të testuar kur realiteti kërcënon për ta shkatërruar..
Shkrimtari: Andrew Droz Palermo Aktoret: Kiernan Shipka, Timothée Chalamet, Elizabeth Reaser, Grant Bowler
90 min
Arushi Ted nuk eshte nje arush si te tjeret ai eshte i vertete dhe capken,por si do shkoje historia me mikun e tij me te afert..
Shkrimtari: Seth MacFarlane Aktoret: Mark Wahlberg, Mila Kunis, Seth MacFarlane, Joel McHale
106 min
Perseu guxon të shkelë ferrin për të shpëtuar babain e tij, Zeusin, i kapur nga djali i tij, Ares dhe nga vëllai i tij Heidis, të cilet lëshuan titanet në tokë.
Shkrimtari: Jonathan Liebesman Aktoret: Sam Worthington, Liam Neeson, Ralph Fiennes, Edgar Ramírez
99 min
Tri dekada pas disfatës së Perandorisë Galaktike, lind një kërcënim i ri. Urdhri i parë përpiqet të sundojë galaktikën dhe vetëm një grup heronjsh të padëshiruar mund t'i ndalojë at..
Shkrimtari: J.J. Abrams Aktoret: Harrison Ford, Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver
136 min
Një djalë i ri miqësohet me një vampire të re femër që jeton në fshehtësi me kujdestarin e saj.
Shkrimtari: Matt Reeves Aktoret: Kodi Smit-McPhee, Chloë Grace Moretz, Richard Jenkins, Cara Buono
116 min
Një dramë që ka në qendër tre persona; një gazetar francez, një nxënës të një shkolle angleze dhe një punëtor të thjeshtë amerikan të cilët janë të prekur nga vdekja në mënyra ..
Shkrimtari: Clint Eastwood Aktoret: Cécile De France, Thierry Neuvic, Cyndi Mayo Davis, Lisa Griffiths
129 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA