| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Fantazi
Një aktore e re që bën prova për një dramë rreth trafikimit njerëzor fillon të përjetojë skena të tmerrshme që mund të jenë ëndrra... ose një realitet i alternuar.
Shkrimtari: Gabriel Grieco Aktoret: Yamila Saud, Gerardo Romano, Jimena Barón, Vanesa González
90 min
Nje princeshë e lashtë egjiptiane lirohet nga burgu i saj 5000 vjeçar. Tani që është më në fund e lirë ajo do të përmbushë misionin që kishte nisur para se ta mumifikonin të gjallë, ..
Shkrimtari: Alex Kurtzman Aktoret: Tom Cruise, Russell Crowe, Annabelle Wallis, Sofia Boutella
110 min
Një i ri ambicioz dërgohet të marrë drejtorin ekzekutiv të kompanisë së tij, prej një qendre misterioze për trajtimet e sëmundjeve, në një vend të largët në alpet Zviceriane, por shu..
Shkrimtari: Gore Verbinski Aktoret: Dane DeHaan, Jason Isaacs, Mia Goth, Ivo Nandi
146 min
Një dragua i njohur si Drago përpiqet t'i japë fund rivalitetit midis një vëllai dhe motrës, që të dy kanë kompetenca si dragua, të cilët janë pas fronit të gjyshit të tyre, ndërsa n..
Shkrimtari: Patrik Syversen Aktoret: Patrick Stewart, Tom Rhys Harries, Jessamine-Bliss Bell, Tamzin Merchant
N/A
Në vitin 2961, është koha pas njerëzimit dhe natyra ka ringjallur tokën. Një gjuetar i quajtur Signus thirret për të mbrojtur popullin e tij. Ai udhëton nëpër një luginë të shkretë p..
Shkrimtari: Benjamin Ross Hayden Aktoret: Corey Sevier, Roseanne Supernault, Michelle Thrush, Julian Black Antelope
98 min
Vite pasi një fatkeqësi shkatërron planetin dhe e kthen pjesën më të madhe të njerëzimit në kafshë të uritura në gjak, një udhëtar ndihmon një grup të mbijetuarish të shpëtojnë v..
Shkrimtari: William Kaufman Aktoret: Johnny Strong, Lance Henriksen, Louis Mandylor, Hakeem Kae-Kazim
105 min
Përpara se të bëhej Wonder Woman, ajo ishte Diana, princesha e Amazonës e një luftëtare e stërvitur. Kur një avion rrëzohet në ishull dhe piloti i saj e informon rreth konfliktit të bot..
Shkrimtari: Patty Jenkins Aktoret: Gal Gadot, Chris Pine, Connie Nielsen, Robin Wright
141 min
Kapiten Xhek Sparrou (Harabeli) me një tjetër aventurë. Një ushtri të vdekurish kërkon hakmarrje dhe i vetmi shpëtim për të është Tridhëmbëshi i Poseidonit.
Shkrimtari: Joachim Rønning, Espen Sandberg Aktoret: Johnny Depp, Javier Bardem, Geoffrey Rush, Brenton Thwaites
129 min
Meku kthehet në kasollen ku i kanë vrarë të bijën, pasi merr një letër me nënshkrimin e Zotit. Ai përjeton një udhëtim që do i ndryshojë jetën.
Shkrimtari: Stuart Hazeldine Aktoret: Sam Worthington, Octavia Spencer, Tim McGraw, Radha Mitchell
132 min
Lorenc Talbot, një fisnik i përndjekur nga demonët e së kaluarës, kthehet në pronën e familjes së tij pas zhdukjes së të vëllait. I ribashkuar me babain e tij të distancuar, Talboti fil..
Shkrimtari: Joe Johnston Aktoret: Simon Merrells, Gemma Whelan, Emily Blunt, Benicio Del Toro
103 min
Kur një grup të huajish në një lokal vagon sulmohen nga forcat demonike, shansi i tyre i vetëm për mbijetesë është me një kryeengjëll i quajtur Michael, i cili informon një kameriere s..
Shkrimtari: Scott Stewart Aktoret: Paul Bettany, Lucas Black, Tyrese Gibson, Adrianne Palicki
100 min
Një komedi familjare që tregon për një punëtor hoteli jeta e të cilit ndryshoi kur ai u tregoi nipit dhe mbesave përralla, të cilat po bëheshin realitet.
Shkrimtari: Adam Shankman Aktoret: Adam Sandler, Keri Russell, Guy Pearce, Russell Brand
99 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA