| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Aksion
disa pjestare te nje anije kosmike zgjohen pavedetedije mbi identitetin e tyre dhe te pjestareve te grupit....
Shkrimtari: Christian Alvart Aktoret: Dennis Quaid, Ben Foster, Cam Gigandet, Antje Traue
108 min
Pasi Avioni i tyre rrezohet ne Alaske,6 punetore nafte udhehiqen nga nje gjahtare i kualifikuar per mbijetese, por nje tufe ujqerish te pameshirshem i ndjek ato ne cdo hap.
Shkrimtari: Joe Carnahan Aktoret: Liam Neeson, Frank Grillo, Dermot Mulroney, Dallas Roberts
117 min
(Bazuar ne histori te vertete)lufta e ushtrareve rus per mbrojtjen e Stalingradit kundra Gjermaneve te cilet jane me mizor se cfare duket..
Shkrimtari: Fedor Bondarchuk Aktoret: Mariya Smolnikova, Yanina Studilina, Pyotr Fyodorov, Thomas Kretschmann
131 min
Një haker i dënuar arrin një marrëveshje me SHBA-të dhe bashkë me kolegët e tij, një amerikan dhe një kinez, gjurmojnë një haker të rrezikshëm nga Çikago në Los Anxheles, nga Hong Ko..
Shkrimtari: Michael Mann Aktoret: Chris Hemsworth, Leehom Wang, Wei Tang, Viola Davis
133 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA