| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Aksion
Në vitin 2050 qeveria organizon një garë vdekjeje për të ulur numrin e lartë të popullsisë së vendit.
Shkrimtari: G.J. Echternkamp Aktoret: Manu Bennett, Malcolm McDowell, Marci Miller, Burt Grinstead
N/A
Një anije transportuese gazi sulmohet nga piratët somalezë në gjirin e Adenit. Marina Ruse dërgon një shkatërrues për të liruar pengjet dhe anijen e marrë peng.
Shkrimtari: Vasily Serikov Aktoret: Sergey Aprelskiy, Vladimir Blagoy, Vladislav Demin, Aleksandr Galibin
120 min
Kur e dashura e tij bëhet viktime e një vrasësi serik, Guru duhet thyer premtimet midis të mirës dhe asaj të keqes në kërkim të hakmarrjes për dashurin e jetës së ti.
Shkrimtari: Mohit Suri Aktoret: Sidharth Malhotra, Riteish Deshmukh, Shraddha Kapoor, Shaad Randhawa
129 min
Pasi ish gansteri i Londrës Çarli Arçër vritet nga një bandë rrugësh, vëllai i tij Riçi kthehet nga Spanja për të hetuar dhe…
Shkrimtari: Sacha Bennett Aktoret: Ian Ogilvy, Alison Doody, Christopher Ellison, Danny-Boy Hatchard
94 min
Pasi përjeton vdekjen e familjes së tij në flakët e një bombardimi, një fermer paqedashës i quajtur Yamashita tani përballet me vendimin për të dërguar djalin e tij të fundit të mbijet..
Shkrimtari: Sang Jun Park Aktoret: Jae-young Han, Jae-won Lee, Min-ki Lee, Tae-im Lee
104 min
Nxënësi jetim i shkollës së mesme Rick Riker është kafshuar nga një pilivesë radioaktive, nga i cili kafshim fiton superfuqi (përveç aftësisë për të fluturuar), dhe bëhet një hero.
Shkrimtari: Craig Mazin Aktoret: Drake Bell, Sara Paxton, Christopher McDonald, Leslie Nielsen
75 min
Shkatërrimi një film aksion/horror , që është i fokusuar në dy gra , te cilat janë të rrëmbyera me 50 gra të tjera të detyruar të luftojnë njëra me tjetren duke përdorur duart e tyr..
Shkrimtari: Josh C. Waller Aktoret: Zoë Bell, Rachel Nichols, Tracie Thoms, Bruce Thomas
92 min
Në Nju Jork, një falsifikiues i ri futet në botën e luftimeve të nëndheshme në rrugë nga një skaut, i cili bëhet menaxheri i tij.
Shkrimtari: Dito Montiel Aktoret: Channing Tatum, Terrence Howard, Zulay Henao, Michael Rivera
105 min
Kur një mafie droge rrëmben një vajzë 8-vjeçare, Kabir Ahlauati del në një mision për të gjetur rrëmbyesit dhe për ta shpëtuar vajzën nga rreziqet që i kanosen.
Shkrimtari: Nishikant Kamat Aktoret: John Abraham, Shruti Haasan, Nishikant Kamat, Nora Fatehi
119 min
Një fis autokton i bazuar tek njerëzit që jetojnë në harmoni me natyrën, papritur e gjejnë mënyrën e tyre të jetës të kërcënuar, kur pushtuesit e dhunshëm nga një tjetër kulturë ..
Shkrimtari: Te-Sheng Wei Aktoret: Nolay Piho, Chih-Hsiang Ma, Masanobu Andô, Sabu Kawahara
144 min
Nik, një polic i cili vritet nga partneri i tij, bashkohet me Departamentin e Policisë së Prehjes në Paqe (R.I.P.D). Një Departament që kthen të “vdekurit” nga Toka ne Ferr. Por partner..
Shkrimtari: Robert Schwentke Aktoret: Jeff Bridges, Ryan Reynolds, Kevin Bacon, Mary-Louise Parker
96 min
Copper Jack Stone qëllimisht orkestron një grabitje banke në mënyrë që të futej në burgun me famëkeq rus. Balam Kingpin është më shumë se vetëm një kriminel,ai është një ...
Shkrimtari: John Lyde Aktoret: Matthew Reese, Dolph Lundgren, Danielle Chuchran, Chuck Liddell
87 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA