| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Aksion
Pas dështimit të një sulmi ndaj të burgosurit Frankenshtajn, një ushtar i specializuar hyn në burg për të marrë pjesë në Garën e paligjshme të Vdekjes dhe për të hequr qafe Frankensh..
Shkrimtari: Paul W.S. Anderson Aktoret: Jason Statham, Joan Allen, Ian McShane, Tyrese Gibson
105 min
Rei zhvillon aftësitë e saj të sapozbuluara me udhëzimin e Luk Skajuokërit, i cili është i pavendosur nga forca e fuqive të saj. Ndërkohë, Rezistenca përgatitet për betejën me Urdhrin ..
Shkrimtari: Rian Johnson Aktoret: Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Daisy Ridley
152 min
Një kriminel i etur për pushtet synon ndërtimin e një kazinoje. Por gjërat komplikohen kur hyn në skenë një gazetar.
Shkrimtari: Sa-Rang Lee Aktoret: Soo-hyun Kim, Dong-il Sung, Sung-min Lee, Sulli Choi
137 min
Në një botë ku krijesat mistike jetojnë krah për krah me njerëzit... Një polic detyrohet të punojë me një ork për të gjetur një armë për të cilën gjithë janë të gatshëm për t..
Shkrimtari: David Ayer Aktoret: Will Smith, Noomi Rapace, Lucy Fry, Joel Edgerton
117 min
Një djalosh, që arratiset nga familja qysh në fëmijëri, shndërrohet në luftëtar legjendar në dyluftimet e Muay Thai-t.
Shkrimtari: Bin Bunluerit Aktoret: Buakaw Banchamek, Phutharit Prombandal
122 min
Në burgun Laknau, një burg me famë të keqe për shkak të të burgosurve problematikë që vuajnë dënimin aty, përfundon edhe një i pafajshëm, i cili ëndërr ka muzikën. Shansi i tij i v..
Shkrimtari: Ranjit Tiwari Aktoret: Farhan Akhtar, Diana Penty, Ronit Roy, Gippy Grewal
133 min
I burgosur, i fuqishmi Thor e gjen veten në një duel vdekjeprurës gladiatorial përballë Hulkut, ish-aleatit të tij. Thor duhet të luftojë për mbijetesë dhe të sfidojë kohën, për të p..
Shkrimtari: Taika Waititi Aktoret: Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Cate Blanchett, Idris Elba
130 min
Bazuar në një ngjarje të vërtetë Revolta për demokraci e qytetit të Guang-Zhusë së Koresë së Veriut parë nga këndvështrimi i gazetarit gjerman Hinzpiter dhe taksistit të tij.
Shkrimtari: Hun Jang Aktoret: Kang-ho Song, Thomas Kretschmann, Hae-jin Yoo, Jun-yeol Ryu
137 min
A e dimë vërtet prejardhjen tonë? Zoti, majmuni apo jemi krijuar nga alienët? Fillon të besosh vetëm kur një ditë papritur sulmohesh nga ta. Deri ku arrin njeriu për të mbrojtur njerëzit..
Shkrimtari: Liam O'Donnell Aktoret: Frank Grillo, Bojana Novakovic, Iko Uwais, Callan Mulvey
105 min
Kërt Slon është betuar të mos kthehet më në Tailandë. Gjithsesi, pas fitimit të një titulli të ri detyrohet të shkojë aty, këtë herë në një burg. Për të shpëtuar duhet të ndesh..
Shkrimtari: Dimitri Logothetis Aktoret: Alain Moussi, Christopher Lambert, Jean-Claude Van Damme, Mike Tyson
N/A
"I nxitur nga besimi i tij i rifituar te njerëzimi dhe i frymëzuar nga akti vetëmohues i Supermenit, Brus Uejn kërkon ndihmën e aleates së tij të re, Dajana Prins, për t'u përballur m..
Shkrimtari: Zack Snyder Aktoret: Gal Gadot, Jason Momoa, Robin Wright, Amy Adams
121 min
Kur mercenarët sadistë shënjestrojnë civilët, Leng Feng detyrohet t'i kthehet detyrës së tij, në mënyrë që të shpëtojë jetët e kërcënuara të tyre.
Shkrimtari: Jing Wu Aktoret: Jing Wu, Frank Grillo, Celina Jade, Gang Wu
126 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA