| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Seriale
A defamed ex-cop, who is struggling to get back his son, is put on undercover duty within the biggest mafia in Istanbul.
Shkrimtari: N/A Aktoret: Ilker Kaleli, Burçin Terzioglu, Musa Uzunlar, Ali Il
123 min
Kacaboi, kimisti kilian i drogës, ia sjell produktin e tij kontrabandistit kolumbian Pablo Eskobar. Agjenti i DEA-s, Stiv Mërfi i bashkohet luftës kundër drogës në Botoga.
Shkrimtari: N/A Aktoret: Wagner Moura, Boyd Holbrook, Pedro Pascal, Joanna Christie
49 min
Një familje epike gangsterësh në vitin 1919 në Birmingham, Angli dhe tregon një bandë që shiste ilegalisht briska rroje përderisa tentojnë të futen në biznese tjera ilegaL
Shkrimtari: N/A Aktoret: Cillian Murphy, Paul Anderson, Helen McCrory, Joe Cole
60 min
Aksionet e Seksionit 20, një njesi e intelegjencës ushtarake Britanike. Një skuader me operatorë profesionist ku veprojnë anëmbanë globit me misione të rrezikut të lartë. Në sezonin e ..
Shkrimtari: N/A Aktoret: Sullivan Stapleton, Philip Winchester, Michelle Lukes, Robson Green
45 min
Aventurat e kushëririt te Superman në karrierën e saj si superhero.
Shkrimtari: N/A Aktoret: Melissa Benoist, Mehcad Brooks, Chyler Leigh, Jeremy Jordan
43 min
Pasi ka kaluar nje vit nga zhdukja misterioze e Alison Dilaurentis, Aria dhe familja e saj rikthehen nga Islande. Spencer puth te dashurin e motres, Wren. Hanna eshte arrestuar per vjedhjen e syzev..
Shkrimtari: N/A Aktoret: Troian Bellisario, Ashley Benson, Lucy Hale, Ian Harding
60 min
All Albanian tribes mixed up togethee in one college.
Shkrimtari: N/A Aktoret: Luran Ahmeti, Ylber Bardhi, Olta Daku, Helidon Fino
55 min
Në MR. ROBOT, Elioti, një inxhenier për sigurinë kompjuterike ditën dhe një mbrojtës i njerëzve natën, rekrutohet nga një grup i panjohur hakerash për të shkatërruar firmën për të c..
Shkrimtari: N/A Aktoret: Rami Malek, Carly Chaikin, Portia Doubleday, Martin Wallström
49 min
Njihuni me Hank Moody, një shkrimtar i depresionuar i cili ka një vajzë, një ish-grua që dëshiron ta kthejë mbrapa dhe shumë afera seksuale rastësore.
Shkrimtari: N/A Aktoret: David Duchovny, Natascha McElhone, Evan Handler, Pamela Adlon
28 min
Aventurat satirike të një familje të klasës punëtore në qytetin mospërshtatjes te Springfield.
Shkrimtari: N/A Aktoret: Dan Castellaneta, Julie Kavner, Nancy Cartwright, Yeardley Smith
22 min
The survivors of a plane crash are forced to work together in order to survive on a seemingly deserted tropical island.
Shkrimtari: N/A Aktoret: Naveen Andrews, Matthew Fox, Jorge Garcia, Josh Holloway
44 min
Nje ngjare ku paraqitet misioni i nje vivizioni te Ushtrise se SHBA gjate luftes se dyte boterore.
Shkrimtari: N/A Aktoret: Scott Grimes, Damian Lewis, Ron Livingston, Shane Taylor
705 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA