| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Seriale
Një venecian i ri i quajtur Marko është braktisur nga babai i cili tani është në duart e perandorit mongolian, Kublai Kan ku ky i fundit është në luftë me Kinën. Kublai vë re aftësitë..
Shkrimtari: N/A Aktoret: Lorenzo Richelmy, Benedict Wong, Joan Chen, Remy Hii
60 min
Bazuar ne jeten e Salvatore Riina ('Totò a Curtu'), bosi i mafian nga Korleone, Sicili.
Shkrimtari: N/A Aktoret: Claudio Gioè, Daniele Liotti, Salvatore Lazzaro, Simona Cavallari
100 min
Nje serial i perqendruar mbi jeten e disa futbollisteve,familjeve te tyre dhe shokeve....
Shkrimtari: N/A Aktoret: Jazmyn Simon, Dulé Hill, Dwayne Johnson, Rob Corddry
30 min
Pas perplasies se aeroplanit ne nje ishull me te tjereve dy shoket e ngushte duhet te mbijetojne ndaj semundjeve dhe kercenimeve te tjera ne ishull..
Shkrimtari: N/A Aktoret: Ginger Gonzaga, Ally Maki, Omar Cruz Soto, Zach Cregger
N/A
Kongresmenit Francis Underwood iu mohua kandidimi për Sekretar Shteti. Tani ai kërkon të hakmerret bashkë me skuadrën e tij. Zoe Barnes, korrespondente e gazetës Washington Herald është gat..
Shkrimtari: N/A Aktoret: Kevin Spacey, Robin Wright, Michael Kelly, Nathan Darrow
51 min
Sherifi Rick Grimes zgjohet në spital, pasi është qëlluar në një shkëmbim zjarri. Qyteti është i mbushur me zombi. Pasi zë miqësi me një të mbijetuar dhe birin e tij, Rick fillon të ..
Shkrimtari: N/A Aktoret: Andrew Lincoln, Chandler Riggs, Norman Reedus, Steven Yeun
44 min
Një jetim që rritet nga mafia meksikane, edukohet edhe bëhet pjesë e forcave speciale të policisë së Los Anxhelosit dhe bën jetë të dyfishte. Në njërën anë është njëri ndër polic..
Shkrimtari: N/A Aktoret: Ramon Rodriguez, Jay Hernandez, RZA, Sung Kang
46 min
Adoleshenti me fuqi mbinjerzore Clark Kent(Superman)provon te gjej nje vend ne qytetin e vogel Smallville dhe te zgjidhe problmet qe lindin aty ...
Shkrimtari: N/A Aktoret: Tom Welling, Allison Mack, Kristin Kreuk, Michael Rosenbaum
60 min
Detektivja Katerina Chandler tronditet plotësisht kur e kupton se krejt jeta e saj ishte një gënjeshtër vendos që të marr përgjigje për të fshehtat e familjes se saj, të cilat po zbulohen..
Shkrimtari: N/A Aktoret: Kristin Kreuk, Jay Ryan, Nina Lisandrello, Austin Basis
60 min
Lucas Hood (Antony Starr), një ish i burgosur dhe një hajn i përsosur pretendon kinse është sherifi i cili ka vdekur dhe vazhdon aktivitetet kriminale. Ai ndiqet nga nje bandë gangsterësh t..
Shkrimtari: N/A Aktoret: Antony Starr, Ivana Milicevic, Ulrich Thomsen, Frankie Faison
60 min
Seriali shtjellon ngjarjet rreth nje grupi sherbyesesh qe punojne per disa nga familjet me te fuqishme te Beverly Hills, ne Kaliforni. Ngjarjet nisin kur nje sherbyese, Flora Hernandez, vritet nga ..
Shkrimtari: N/A Aktoret: Ana Ortiz, Dania Ramirez, Judy Reyes, Rebecca Wisocky
60 min
Është historia e dy të dashuruarve me pasion, Stefanit dhe Izabelës, të cilët i bashkon dashuria e tyre por i ndan Lufta e Parë Botërore. Filmi është një vepër e mbushur me kontraste ng..
Shkrimtari: N/A Aktoret: Eddie Redmayne, Clémence Poésy, Matthew Goode, Rory Keenan
165 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA