| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Seriale
Shkrimtari: N/A Aktoret: Dominic Purcell, Wentworth Miller, Sarah Wayne Callies, Rockmond Dunbar
45 min
Ndërkohë që shkolla e tyre mban zi për vdekjen e Hana Bejkër, miku I saj Klei merr një kuti me kaseta që përmbajnë mesazhe të regjistruara prej saj përpara se të kryente vetëvrasje.
Shkrimtari: N/A Aktoret: Dylan Minnette, Katherine Langford, Christian Navarro, Alisha Boe
60 min
Pasi u mendua që ka vdekur , aventurieri James Delaney rishfaqet në Londër duke kërkuar hakmarrje për vdekjen e babait të tij. Ai trashëgon perandorinë anijeve te familjes ku kërcënon amb..
Shkrimtari: N/A Aktoret: Tom Hardy, David Hayman, Jonathan Pryce, Oona Chaplin
59 min
Danny përballet me një mjedis të ri. Colleen administron një mësim të ashpër dhe Joy lëshon një mesazh të pazakontë.
Shkrimtari: N/A Aktoret: Finn Jones, Jessica Henwick, Jessica Stroup, Tom Pelphrey
N/A
Hayat eshte nje vajze nga qyteti me prind shume fanatike.Ajo eshte nje nje mardhenie te tendosur dashurie me bosin e saj Murat. Hayat mban plot sekrete te cilat mund ti shkaterrojne jeten dhe dashu..
Shkrimtari: N/A Aktoret: Hande Erçel, Burak Deniz, Özcan Tekdemir, Merve Çagiran
N/A
Nje serial turk i cili flet per nje dedektiv qe ushtron veprimtarine e tij ne Stambollin e shekullit te 19.Nje oficer policie Filinta Mustafa, dhe nje personazh karizmatik Khadi
Shkrimtari: N/A Aktoret: Ceyhun Ergin, Kemal Zeydan, Serhan Ernak, Wilma Elles
N/A
97 vjet pas një lufte bërthamore, njerëzimi po jeton në hapirë. 100 adoleshentë kriminelë dërgohen në Tokë me shpresën për të populluar planetin
Shkrimtari: N/A Aktoret: Eliza Taylor, Bob Morley, Marie Avgeropoulos, Isaiah Washington
43 min
Seri të inspiruara nga filmi me të njëjtin titull I vitit 1973, shkruajtur nga Michael Crichton, për një park futuristic i populluar nga qenie artificiale. Shkencëtarët në WestWorld filloj..
Shkrimtari: N/A Aktoret: Ryan Phillippe, Cynthia Addai-Robinson, Angelique Kenney, Lexy Kolker
60 min
Ragnar Lothbrok beson se ka gjetur një mënyrë për të lundruar drejt perëndimit nëpërmjet një pajisjeje navigimi. Por konti Heraldson nuk është i këtij mendimi.
Shkrimtari: N/A Aktoret: Travis Fimmel, Clive Standen, Gustaf Skarsgård, Katheryn Winnick
44 min
KY SERIAL ESHTE VETEM PER TE RRITUR PASI KA SKENA EROTIKE Perpara se Spartacus te behej i famshem ne arene shtepia e Batiatus ka pasur edhe te tjere galdiatore te tjer te cilet fituan lirine e ty..
Shkrimtari: N/A Aktoret: John Hannah, Manu Bennett, Peter Mensah, Dustin Clare
55 min
Nje serial aksion qe tregon betejat dhe dramat qe kaluan ushtaret amerikan gjate luftes se dyte boterore kundra Japonezeve ne paqesor.
Shkrimtari: N/A Aktoret: James Badge Dale, Joseph Mazzello, Jon Seda, Sebastian Bertoli
530 min
VETEM PER TE RRITUR PASI KA SKENA EROTIKE DHE DHUNE Furius dhe Cossinius nuk mund të kapin ushtrinë e skllevërve rebelë, dhe nuk kanë mundur ti mbajnë sekret planet e tyre. Spartaku vendos p..
Shkrimtari: N/A Aktoret: Manu Bennett, Daniel Feuerriegel, Peter Mensah, Lucy Lawless
55 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA