| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Me te shikuarit
Në një të ardhme të afërt, një njeri (Logan) kujdeset për një profesor të sëmurë X në një pjesë të kufirit Meksikan. Por Logan-s përpiqet që të fshihet nga bota dhe trashëgimia e..
Shkrimtari: James Mangold Aktoret: Hugh Jackman, Patrick Stewart, Dafne Keen, Boyd Holbrook
135 min
Hayat eshte nje vajze nga qyteti me prind shume fanatike.Ajo eshte nje nje mardhenie te tendosur dashurie me bosin e saj Murat. Hayat mban plot sekrete te cilat mund ti shkaterrojne jeten dhe dashu..
Shkrimtari: N/A Aktoret: Hande Erçel, Burak Deniz, Özcan Tekdemir, Merve Çagiran
N/A
Një playboy me emrin Çarli, I bindur se të gjitha lidhjet e tij janë të vdekura, njeh Evën e bukur dhe misterioze. Duke rënë dakord për një lidhje rastësore, Çarli më vonë kupton se k..
Shkrimtari: Bille Woodruff Aktoret: Terrence Jenkins, Cassie Ventura, Donald Faison, Dascha Polanco
96 min
Në MR. ROBOT, Elioti, një inxhenier për sigurinë kompjuterike ditën dhe një mbrojtës i njerëzve natën, rekrutohet nga një grup i panjohur hakerash për të shkatërruar firmën për të c..
Shkrimtari: N/A Aktoret: Rami Malek, Carly Chaikin, Portia Doubleday, Martin Wallström
49 min
Në serinë e katërt, Bojka ka si qëllim të arrijë në ligat më të mëdha të dyluftimit, por një vdekje aksidentale e kundërshtarit të tij vë në dyshim të ardhmen e tij...
Shkrimtari: Todor Chapkanov Aktoret: Scott Adkins, Teodora Duhovnikova, Alon Aboutboul, Julian Vergov
73 min
Ndërkohë që Kristian përballet me demonët e tij, Anastasia duhet të përballet me urrejtjen dhe xhelozinë e femrave përpara saj.
Shkrimtari: James Foley Aktoret: Dakota Johnson, Jamie Dornan, Eric Johnson, Eloise Mumford
118 min
Pasi rikthehet në botën e krimit për të shlyer një borxh, Xhon Uik zbulon se mbi kokën e tij ka një çmim.(CILSIA HD)
Shkrimtari: Chad Stahelski Aktoret: Keanu Reeves, Riccardo Scamarcio, Ian McShane, Ruby Rose
122 min
Film erotik ndalohet per personat nen moshen tetembedhjete vjecare.
Shkrimtari: Gaspar Noé Aktoret: Aomi Muyock, Karl Glusman, Klara Kristin, Ugo Fox
135 min
Një agjenci qeveritare sekrete rekruton super-kriminelët e burgosur për të ekzekutar misione sekrete qeveritare, në shkëmbim të mëshirës.
Shkrimtari: David Ayer Aktoret: Will Smith, Jaime FitzSimons, Ike Barinholtz, Margot Robbie
123 min
VETEM PER TE RRITUR PASI KA SKENA TE FORTA EROTIKE Gjatë arrative të saj të përnatshme, Hemel kerkon për ndryshimin midis seksit dhe dashurisë. Ndonjeherë ajo i drejton burrat me të cilët..
Shkrimtari: Sacha Polak Aktoret: Hannah Hoekstra, Hans Dagelet, Rifka Lodeizen, Mark Rietman
80 min
Ksander Kejxh besohet të ketë vdekur pas një aksidenti, por ai kthehet fshehurazi në veprim për një detyrë të re e jo të lehtë me stërvitësin e tij, Augustus Gibons.
Shkrimtari: D.J. Caruso Aktoret: Vin Diesel, Donnie Yen, Deepika Padukone, Kris Wu
107 min
Seri të inspiruara nga filmi me të njëjtin titull I vitit 1973, shkruajtur nga Michael Crichton, për një park futuristic i populluar nga qenie artificiale. Shkencëtarët në WestWorld filloj..
Shkrimtari: N/A Aktoret: Ryan Phillippe, Cynthia Addai-Robinson, Angelique Kenney, Lexy Kolker
60 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA