| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Me te shikuarit
Tre shoke rritur ne Indi perpiqen te hapin nje akademi kriketi per te nxjerre yjet e ardhem ne kriket te vendit.
Shkrimtari: Abhishek Kapoor Aktoret: Rajkummar Rao, Sushant Singh Rajput, Amit Sadh, Asif Basra
120 min
Shkrimtari Xhejms Balduin tregon historinë e racave në Amerikën moderne me romanin e tij të papërfunduar, "Kujtoje këtë Shtëpi".
Shkrimtari: Raoul Peck Aktoret: Samuel L. Jackson, James Baldwin, Harry Belafonte, Marlon Brando
93 min
Film biografik për vitet 1970 për grupin e rokut Runaways. Ky film gjithashtu hulumton marrëdhëniet në mes të anëtarëve të grupit Joan Jett dhe Cherie Currie.
Shkrimtari: Floria Sigismondi Aktoret: Kristen Stewart, Dakota Fanning, Michael Shannon, Stella Maeve
106 min
Një shpërndarës droge sheh teksa jeta e tij shkatërrohet pas vrasjes së kushëririt të tij, ku i dyshuari kryesor është shoku i tij i ngushtë.
Shkrimtari: Joel Schumacher Aktoret: Chace Crawford, Rory Culkin, Philip Ettinger, Esti Ginzburg
93 min
Dadoja e tyre, Xhill, ua grabit qenin pasi merr vesh qe do shpërngulen në San Fransisko. Sapo e kishin pushuar nga puna, e braktisur nga ish i dashuri dy here dhe e lënë pas dore nga mamaja e s..
Shkrimtari: Kasi Brown, Brandon Walter Aktoret: Kasi Brown, Brandon Walter, Kate Connor, Shaina Vorspan
89 min
Dy udhëtarë, përshkruajnë një rrugë të gjatë përmes Amerikës, për të arritur në kabinën e tyre. Ato, që në pamjen e parë duken si pushime normale, vijnë dhe errësohen, ndërkohë..
Shkrimtari: Christopher Radcliff, Lauren Wolkstein Aktoret: Alex Pettyfer, James Freedson-Jackson, Emily Althaus, Gene Jones
81 min
Një zog i verdhë jo-migrues merr përsipër që të udhëheqë një tufë pëllumbash drejt udhëtimit të tyre për në Afrikë. Megjithëse ai nuk e dinte rrugën, tufa ia arrin të shkojë në..
Shkrimtari: Christian De Vita Aktoret: Arthur Dupont, Sara Forestier, Bruno Salomone, Pierre Richard
90 min
Në një komunitet rural Apalaçian, të përhumburit nga trashëgimia e një masakre të Luftës Civile, një i ri rebel lufton që t’i shpëtojë dhunës që do ta lidh atë me të kaluarën.
Shkrimtari: David Burris Aktoret: Noah Wyle, Jeremy Irvine, Minka Kelly, Adelaide Clemens
119 min
Një detektive hap një hetim 15 vjeçar për një person të humbur dhe fillon të dyshojë që është vrasje, dhe që një fermer vendas është i përfshirë.
Shkrimtari: Robert Duvall Aktoret: Robert Duvall, James Franco, Josh Hartnett, Luciana Pedraza
100 min
Xhon merr përsipër të shoqërojë për tek shtëpia e gjyshërve Luisin të cilit sapo i ka vdekur mamaja. Gjatë udhëtimit Luis do kalojë shumë aventura dhe do zbulojë shumë të vërteta.
Shkrimtari: Trey Nelson Aktoret: Josh Duhamel, Josh Wiggins, Lynn Collins, Emma Fuhrmann
95 min
Pasi Nell Sweetzer provon te nderoje jeten nga fillimi pas ngjarjeve te ndodhur ne filmin e pare ,forca e djallit ktherhet serish dhe ...
Shkrimtari: Ed Gass-Donnelly Aktoret: Ashley Bell, Julia Garner, Spencer Treat Clark, David Jensen
88 min
Një analist i CIA vë në dyshim detyrën e tij pasi bëhet dëshmitar në një marrje në pyetje çnjerëzore në një dënim sekret jashtë SH.B.A.
Shkrimtari: Gavin Hood Aktoret: Jake Gyllenhaal, Reese Witherspoon, Meryl Streep, Alan Arkin
122 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA