| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Me te shikuarit
Pas një performance në skenë 4 kalorësit e gjejnë veten në telashe. Ata janë në Macau, Kinë. Një biznesmen maniak pas teknologjisë do ti detyrojë magjistarët të vjedhin për të një ..
Shkrimtari: Jon M. Chu Aktoret: Jesse Eisenberg, Mark Ruffalo, Woody Harrelson, Dave Franco
129 min
Kacaboi, kimisti kilian i drogës, ia sjell produktin e tij kontrabandistit kolumbian Pablo Eskobar. Agjenti i DEA-s, Stiv Mërfi i bashkohet luftës kundër drogës në Botoga.
Shkrimtari: N/A Aktoret: Wagner Moura, Boyd Holbrook, Pedro Pascal, Joanna Christie
49 min
FILM EROTIK VETEM PER TE RRITUR PASI KA SKENA TE FORTA EROTIKE. Rozë Dej është mësuesja e re në universitet. Ajo është shumë tërheqëse dhe e m’varur në epshe seksuale. Ajo bënë c..
Shkrimtari: Jai Prakash Aktoret: Kamalika Chanda, Rahul Sharma, Resham Thakkar, Adi Irani
133 min
Pasi ka kaluar nje vit nga zhdukja misterioze e Alison Dilaurentis, Aria dhe familja e saj rikthehen nga Islande. Spencer puth te dashurin e motres, Wren. Hanna eshte arrestuar per vjedhjen e syzev..
Shkrimtari: N/A Aktoret: Troian Bellisario, Ashley Benson, Lucy Hale, Ian Harding
60 min
Xhon Uik punon si vrasës për mafien, i cili për dashurinë e një femre e lë atë punë. 5 vjet më vonë, gruaja e tij i blen një qen që Xhoni mos ta ndjejë mungesën e saj kur ajo të ndë..
Shkrimtari: Chad Stahelski, David Leitch Aktoret: Keanu Reeves, Michael Nyqvist, Alfie Allen, Willem Dafoe
101 min
VETEM PER TE RRITUR PASI KA SKENA EROTIKE DHE DHUNE Furius dhe Cossinius nuk mund të kapin ushtrinë e skllevërve rebelë, dhe nuk kanë mundur ti mbajnë sekret planet e tyre. Spartaku vendos p..
Shkrimtari: N/A Aktoret: Manu Bennett, Daniel Feuerriegel, Peter Mensah, Lucy Lawless
55 min
Bazuar ne historine e vertete te Jordan Belfort , ne ngritjen e tij si nje agjente burse super i pasur duke jetuar nje jete luksi ne ne shkaterrimin e tij duke u perfshire ne krim , korrupsion .
Shkrimtari: Martin Scorsese Aktoret: Leonardo DiCaprio, Jonah Hill, Margot Robbie, Matthew McConaughey
180 min
Ky serial do te tregoje jeten e disa te rinjve, kryesisht jeten e njerit prej Tyre qe eshte perfshire ne jeten e nje grupi qe jane te pasur.
Shkrimtari: N/A Aktoret: Peter Gallagher, Kelly Rowan, Ben McKenzie, Adam Brody
44 min
KY SERIAL ESHTE VETEM PER TE RRITUR PASI KA SKENA EROTIKE Perpara se Spartacus te behej i famshem ne arene shtepia e Batiatus ka pasur edhe te tjere galdiatore te tjer te cilet fituan lirine e ty..
Shkrimtari: N/A Aktoret: John Hannah, Manu Bennett, Peter Mensah, Dustin Clare
55 min
Dario eshte nje botues i ri nga Milano . Ai shkon ne FEstivalin e Literatures qe organizohet ne Mantova ne 2004 , gruaja e ti e pakenaqur e shoqeron . Leon eshte nje desingner-fotograf francez. Nde..
Shkrimtari: Tinto Brass Aktoret: Anna Jimskaia, Riccardo Marino, Max Parodi, Nela Lucic
94 min
South Park është një film i animuar me katër femije gojëndyrë në klasën e 3, Stan, Kyle, Kenny dhe Cartman. Ngjarjet ndodhin në qytetin Jofunksional Kolorado të South Park.
Shkrimtari: Trey Parker Aktoret: Trey Parker, Matt Stone, Mary Kay Bergman, Isaac Hayes
81 min
Roja i përkushtuar i bregdetit, Mitch Buchanan do të rekrutojë një punonjës të ri. Së bashku, ata do të zbulojnë një komplot kriminal lokal, i cili kërcënon të ardhmen e gjirit.
Shkrimtari: Seth Gordon Aktoret: Dwayne Johnson, Zac Efron, Priyanka Chopra, Alexandra Daddario
116 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA