| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Filma
Kjo biografi tregon për jetën e të riut Thërgud Marshall, gjykatësi i parë afro-amerikan i Gjykatës së Lartë, teksa ai përballet me çështje që do t'i përcaktojnë karrierën.
Shkrimtari: Reginald Hudlin Aktoret: Chadwick Boseman, Josh Gad, Kate Hudson, Sterling K. Brown
118 min
Laki, veterani i Luftës së Dytë Botërore ka miq, por shpesh është i ashpër dhe i paduruar me ta. Filozofik dhe me humor, ai na tërheq në ditët e tij që vetëm në dukje janë monotone, p..
Shkrimtari: John Carroll Lynch Aktoret: Harry Dean Stanton, David Lynch, Ron Livingston, Ed Begley Jr.
88 min
Një nëpunës i qeverisë po përpiqet të kryejë një zgjedhje të lira dhe të ndershme në një zonë konflikti në Indinë qendrore.
Shkrimtari: Amit Masurkar Aktoret: Rajkummar Rao, Pankaj Tripathi, Anjali Patil, Raghuvir Yadav
106 min
Historia e Mark Felt i cili nën nofkën ''Informatori'' ndihmoi gazetarët Bob Uduard dhe Karl Bernstein të zbulonin skandalin e Uatergeit në vitin 1972.
Shkrimtari: Peter Landesman Aktoret: Liam Neeson, Diane Lane, Marton Csokas, Tony Goldwyn
103 min
Dy detektivë bashkë me një gazetare punojnë fort për të kapur një vrasës serial shumë misterioz i cili frymëzohet nga loja e fëmijëve Hangman (Loja me njeriun e varur).
Shkrimtari: Johnny Martin Aktoret: Brittany Snow, Al Pacino, Karl Urban, Sarah Shahi
98 min
KUJDES! FILMI PËRMBAN DISA SKENA TË FORTA EROTIKE! NDALOHET RREPTESISHT PËR SHIKUES TË MOSHES NËN 18 VJEÇ! Mund të lidhen dy të huaj? Danila dhe Bruno njihen në një festë dhe më pas pë..
Shkrimtari: Matías Bize Aktoret: Blanca Lewin, Gonzalo Valenzuela
85 min
Në një botë ku krijesat mistike jetojnë krah për krah me njerëzit... Një polic detyrohet të punojë me një ork për të gjetur një armë për të cilën gjithë janë të gatshëm për t..
Shkrimtari: David Ayer Aktoret: Will Smith, Noomi Rapace, Lucy Fry, Joel Edgerton
117 min
Një djalë që kërkon babanë, e gjen veten në mes të një situate për të cilën s'është aspak fajtor.
Shkrimtari: David E. Talbert Aktoret: Vincent D'Onofrio, Jessica Alba, Tim Allen, Dax Shepard
82 min
Një djalosh, që arratiset nga familja qysh në fëmijëri, shndërrohet në luftëtar legjendar në dyluftimet e Muay Thai-t.
Shkrimtari: Bin Bunluerit Aktoret: Buakaw Banchamek, Phutharit Prombandal
122 min
Jeta e vështirë plot pengesa e autorit të suksesshëm J.D Salinxher i cili fitoi famë botërore me novelat e ti.
Shkrimtari: Danny Strong Aktoret: Zoey Deutch, Kevin Spacey, Nicholas Hoult, Sarah Paulson
106 min
Në burgun Laknau, një burg me famë të keqe për shkak të të burgosurve problematikë që vuajnë dënimin aty, përfundon edhe një i pafajshëm, i cili ëndërr ka muzikën. Shansi i tij i v..
Shkrimtari: Ranjit Tiwari Aktoret: Farhan Akhtar, Diana Penty, Ronit Roy, Gippy Grewal
133 min
Gjatë përgatitjes së një darke luksoze për të ftuar ndërkombëtarë, Ana, zonja e shtëpisë, kupton se ka 13 të ftuar. Që të mos lejojë këtë numër tersi në tavolinën e saj, i lutet..
Shkrimtari: Amanda Sthers Aktoret: Toni Collette, Harvey Keitel, Rossy de Palma, Michael Smiley
91 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA