| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Filma
Një magjistar i ri rrugësh kujdeset i vetëm për motrën e tij të vogël duke u marrë me aktivitete të paligjshme pasi mbeten jetimë...
Shkrimtari: J.D. Dillard Aktoret: Jacob Latimore, Seychelle Gabriel, Dulé Hill, Storm Reid
89 min
Duke u bazuar në idenë "Çdokush mund të tradhtoj këdo", Sarkar, figura e fuqishme politike këtë herë përdor dinakërinë dhe hilet politike për të zbuluar armiqtë.
Shkrimtari: Ram Gopal Varma Aktoret: Amitabh Bachchan, Abhishek Bachchan, Yami Gautam, Jackie Shroff
130 min
A woman who is fed up with her mundane lifestyle hatches a scheme to make her family instant celebrities, but not everything goes as planned as her wild tempered ex-boyfriend starts to lose it.
Shkrimtari: Will Raée Aktoret: Linda Cardellini, Skeet Ulrich, Jaime Pressly, Patrick Warburton
95 min
Tetë vjet pas zhdukjes së Kassandras, disa incidente shqetësuese tregojnë se ajo është ende gjallë. Policia, prindërit dhe vetë Kassandra, do të përpiqen të zbulojnë misterin e zhdukje..
Shkrimtari: Atom Egoyan Aktoret: Kevin Durand, Alexia Fast, Mireille Enos, Rosario Dawson
112 min
Në prag të luftës civile amerikane dy vampir ngrihen të luftojnë për të kërkuar vendin e tyre nga banorët e një qyteti të përgjakshëm jugor.
Shkrimtari: Craig Ross Jr. Aktoret: Matthew Marsden, Samuel Hunt, John Savage, Elizabeth McLaughlin
108 min
Mjeshtrit ndërkombëtar të vjedhjes, Sajmon Templar, i njohur ndryshe si Shenjtori, i kërkohet nga një burrë i pasur i dëshpëruar të gjejë vajzën e tij të rrëmbyer. Megjithatë, përve..
Shkrimtari: Simon West Aktoret: Eliza Dushku, Enrique Murciano, Roger Moore, Sammi Hanratty
126 min
Një familje periferike është e shkatërruar kur Ana katërmbëdhjetë vjeçare takon të dashurin e saj të parë në internet. Pas disa muajsh komunikimi përmes telefonit dhe internetit, Ana z..
Shkrimtari: David Schwimmer Aktoret: Clive Owen, Catherine Keener, Liana Liberato, Jason Clarke
106 min
KUJDES: FILMI KESHILLOHET PËR SHIKUES MBI 18 VJEÇ! PËRMBAN NUDITET DHE SKENA EROTIKE TË FORTA! Njerëz që ndërtojnë një mur rreth vetes. Një skulptor, një kritik arti dhe një studente k..
Shkrimtari: Kyung-jung Joo Aktoret: Ji-hoon Kim, Ki-yeon Kim, Seong-jae Lee, Hyeon-jin Park
90 min
Menjëherë pas sulmit të 9/11, më pak se 100 ushtarë amerikanë u dërguan në një mision të fshehtë për të rrëzuar talibanët. Ajo që ndodh më pas është një pjesë histori origjine ..
Shkrimtari: Greg Barker Aktoret: N/A
79 min
Një djalë kërkon ndihmën e miqve të tij për të pastruar emrin pasi akuzohet gabimisht për një krim që nuk e ka kryer.
Shkrimtari: Kwang-Hyun Park Aktoret: Chang-wook Ji, Eun-kyung Shim, Jae-hong Ahn, Sang-ho Kim
126 min
Pas takimi të G8-t përpjekjet për tentativat e vrasjes ndaj Presidentit Amerikan nuk janë të ndalur nga shumë këndvështrime të ndryshme.
Shkrimtari: Pete Travis Aktoret: Dennis Quaid, Matthew Fox, Forest Whitaker, Bruce McGill
90 min
Përralla klasike e Roald Dahl merr një kthesë moderne kur Tomi dhe Xherri hyjnë në botën e mahnitshme të Fabrikës së Çokollatës Uilli Uonka.
Shkrimtari: Spike Brandt Aktoret: JP Karliak, Jess Harnell, Lincoln Melcher, Mick Wingert
79 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA