| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Te gjithe
Daya nje polic i korruptuar i cili u rrit jetim,debaton me te dashuren e tij per te sjelle drejtesi te nje vajze. Gjate kesaj kohe ai ndryshon dhe gjen karakteristikat e familjes qe ka enderuar te ..
Shkrimtari: Puri Jagannadh Aktoret: Junior N.T.R., Kajal Aggarwal, Ali, Madhurima Banerjee
147 min
Historia e nje djali konfus me dashurine e jeten e tij i cili gjen qetesi ne dashurine e tij te pare
Shkrimtari: Divya Khosla Aktoret: Pulkit Samrat, Yami Gautam, Urvashi Rautela, Edwin Autridge
120 min
Nje aktori i ri dhe shoku i tij perpiqen te realizojne endrat e tyre por ndodhin nje seri ngjarjesh te papritura.
Shkrimtari: Saket S. Behl Aktoret: Binnu Dhillon, Isha Rikhi, Vipul Roy, B.N. Sharma
N/A
Një djalosh i varfër por i talentuar prej Kashmiri, Noor, është punësuar si një shërbyes stabël nga Begum.Ai është i magjepsur me të bijën e saj Firdaus.Begum e kupton këtë dhe e dër..
Shkrimtari: Abhishek Kapoor Aktoret: Aditya Roy Kapoor, Katrina Kaif, Tabu, Rahul Bhat
131 min
Ne kete serial behet fjale per dy vellezer qe benin gjithqka per ta mbrojtur njeri tjetrin.Vellai i madh bie pre i nje komploti politik ku padrejtesisht denohet me ekzekutim ne karriken elektrike,p..
Shkrimtari: N/A Aktoret: Dominic Purcell, Wentworth Miller, Amaury Nolasco, Robert Knepper
44 min
Rauli është një këngëtar, që humb karrierën e tij për shkak të veseve të tij ndaj pijes. Ai takohet me Arohin në një bar në Goa, ku ajo punon për të fituar jetesën. I impresionuar n..
Shkrimtari: Mohit Suri Aktoret: Aditya Roy Kapoor, Shraddha Kapoor, Shaad Randhawa, Salil Acharya
132 min
Një Oficer i Shërbimeve të Huaja në Londër mundohet të shmangë një sulm terrorist me qendër Nju Jorkun, por është e detyruar të arratiset kur ajo akuzohet për krimet që nuk ka bërë.
Shkrimtari: James McTeigue Aktoret: Parker Sawyers, Dylan McDermott, Bashar Rahal, Royce Pierreson
96 min
Nje oficer i inteligjences provon qe te shkaterroje nje celule terroriste duke aktivizuar te gjithe agjentet e tij..te cilet zhduken pa pritur nga familjet e tyre..
Shkrimtari: A.R. Murugadoss Aktoret: Akshay Kumar, Sonakshi Sinha, Freddy Daruwala, Sumeet Raghvan
170 min
Një ekip i astronautëve ndërkombëtare janë dërguar në një mision të rrezikshëm për të ringjallur Diellin e vdekur me një bombë atomike bërthamore në 2057
Shkrimtari: Danny Boyle Aktoret: Cillian Murphy, Michelle Yeoh, Troy Garity, Rose Byrne
107 min
Një novelist po kërkon dëshpirimisht një histori të re për të shkruar kur papritur ai fokusohet në vetvrasjen e një gruaje, një modeleje e cila thuhej se ishte një rimishërim i Marilyn ..
Shkrimtari: Gérald Hustache-Mathieu Aktoret: Jean-Paul Rouve, Sophie Quinton, Guillaume Gouix, Arsinée Khanjian
102 min
disa pjestare te nje anije kosmike zgjohen pavedetedije mbi identitetin e tyre dhe te pjestareve te grupit....
Shkrimtari: Christian Alvart Aktoret: Dennis Quaid, Ben Foster, Cam Gigandet, Antje Traue
108 min
Pasi Avioni i tyre rrezohet ne Alaske,6 punetore nafte udhehiqen nga nje gjahtare i kualifikuar per mbijetese, por nje tufe ujqerish te pameshirshem i ndjek ato ne cdo hap.
Shkrimtari: Joe Carnahan Aktoret: Liam Neeson, Frank Grillo, Dermot Mulroney, Dallas Roberts
117 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA