| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Te gjithe
Nje grup hajdutesh te teknologjise se larte fshihen pas nje vjedhje ne nje shtepi te vjeter por me pas zbulojn se ajo nuk eshte nje shtepi normale .
Shkrimtari: Sai Bharath Aktoret: Arjun Chidambaram, Mia George, Hrishikesh, Amzath Khan
N/A
“Të Palindurit” : Me ndihmën e miqve të saj, Emili shpërngulet në një shtëpi të veçuar që të kujdeset për të vëllanë, i cili është i sëmurë me paralizë cerebrale. Por ajo q..
Shkrimtari: Alexander Babaev Aktoret: Margaret Judson, Devin Goodsell, Michael Johnston, Mark Furze
81 min
Tre delikuentë të mitur janë dënuar në institucionin korrektues ku ata ndeshen me dhunë bandash, vdekje, dhe ngacmimet nga stafi dhe të burgosur të tjerë.
Shkrimtari: Kim Chapiron Aktoret: Adam Butcher, Shane Kippel, Matthew Morales, Slim Twig
91 min
Julia dhe Artem janë dy gjimnazistë rusë, të dashuruar, që bashkë me shoqen e tyre shkojnë të shohin një shi të rrallë meteorësh. Një ngjarje e pazakontë ka për të ndryshuar jetët ..
Shkrimtari: Fedor Bondarchuk Aktoret: Irina Starshenbaum, Alexander Petrov, Rinal Mukhametov, Oleg Menshikov
130 min
Një grup djemsh që duan të anëtarësohen në një vëllazëri në universitet, vihen përballë nderimit të kodit të heshtjes apo të flasin për dhunën e fshehtë që ushtrohet nga vëllaz..
Shkrimtari: Gerard McMurray Aktoret: Segun Akande, Sidney Alexandria, Malik Bazille, Toshi Calderón
96 min
Balerini Thomas është nga ana e gabuar e binarëve, por lidhja e tij me Megan Whiten e bukur mund të ndihmojë dyshen të realizojnë ëndrrat e tyre derisa ata të hyjnë tek nëna e të gjitha..
Shkrimtari: Damien Dante Wayans Aktoret: Shoshana Bush, Damon Wayans Jr., Essence Atkins, Affion Crockett
83 min
Pasi një grabitje në fundjavë shkon keq për 5 miq, ato i kap frika dhe i kthehen kundër njëri tjetrit.
Shkrimtari: Hakeemshady Mohamed Aktoret: Hakeemshady Mohamed, Souleiman Bock, Sharmaarke Mohamed
N/A
Banda Magik bashkohet serish me disa antare te rinj.
Shkrimtari: Shujaat Saudagar Aktoret: Farhan Akhtar, Shraddha Kapoor, Arjun Rampal, Purab Kohli
143 min
Një grua provokon ndjenja seksuale tek një grup adoleshentësh.
Shkrimtari: Giuseppe Tornatore Aktoret: Monica Bellucci, Giuseppe Sulfaro, Luciano Federico, Matilde Piana
109 min
Një endacak i panjohur me një unifromë postieri dhe disa letra, fillon të inspirojë të paktët njerëz të mbijetuar nga apokalipsi në Amerikë.
Shkrimtari: Kevin Costner Aktoret: Kevin Costner, Will Patton, Larenz Tate, Olivia Williams
177 min
Ky film flet për historinë e dashurisë mes një djali mysliman azerbaixhanez dhe një vajze ortodokse gjeorgjiane.
Shkrimtari: Asif Kapadia Aktoret: Adam Bakri, María Valverde, Mandy Patinkin, Connie Nielsen
100 min
Një skuadër aspirantësh për t'u bërë interpretues do të mësohen nga një mësues aktrimi ekscentrik dhe i paqëndrueshëm...
Shkrimtari: Jesse Thomas Aktoret: Scott Eastwood, Malcolm McDowell, Chris Kattan, Jamie Kennedy
93 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA