| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Te fundit Me shume
Në një të ardhme jo shumë të largët, një ekip kriminelësh me jakë të bardhë, punësohen prej qeverisë Amerikane për të penguar një sulm kibernetik që kërcënon të çojë në falim..
Shkrimtari: Aram Rappaport Aktoret: Frank Grillo, Minnie Driver, AnnaSophia Robb, Dianna Agron
84 min
Kujdes : Filmi përmban skena te forta Erotike . Filmi përbën një histroi te nje gruaje e cila jeton vet. Ajo ka një djalë i cili shkon te jetoj me babain e tij në një vend tjetër, ajo pun..
Shkrimtari: Sergej Moya Aktoret: Saralisa Volm, Clemens Schick, Jan-Gregor Kremp, Herbert Knaup
78 min
Z. David Marks dyshohej por kurrë nuk u përpoq për vrasjen e gruas së tij Katie e cila u zhduk në vitin 1982, por e vërteta zbulohet përfundimisht.
Shkrimtari: Andrew Jarecki Aktoret: Ryan Gosling, Kirsten Dunst, Frank Langella, Lily Rabe
101 min
Nje mama e vetme lufton me te mbinatyrshmen per te mbajtur vajzen e saj.
Shkrimtari: Suparn Verma Aktoret: Jaideep Ahlawat, Bipasha Basu, Padam Bhola, Doyel Dhawan
94 min
Film Shqiptare Nje film i perqendruar tek fenomini i tradhetise bashkeshortore.Njarjet perqendrohen tek nje romance qe ndodhe ne nje televizion privat
Shkrimtari: Alexander Schellow Aktoret: Vlash Muka, Elmars Svekis
26 min
Një thriller mes tre personave, marrëdhëniet midis tyre janë të ngushta, por jo aq sa duket…
Shkrimtari: Alex Merkin Aktoret: Mike Vogel, Danny Pino, Brittany Murphy, Brad Greenquist
93 min
Spiunazh Thriller fillon në vitin 1997, si lajmi trondit agjentët sekretë në pension të Mossadit Rachel ( Helen Mirren ) dhe Stefan ( Tom Wilkinson ) për ish- kolegun e tyre David ( Ciaran Hi..
Shkrimtari: John Madden Aktoret: Helen Mirren, Tom Wilkinson, Ciarán Hinds, Romi Aboulafia
113 min
Bazuar në librin bestseller në të gjithë botën. Historia se si Xhejms Bouen, një këngëtar rruge dhe një i varur nga droga në përpjekje për ta lënë, i ndryshon jeta kur takon një mace..
Shkrimtari: Roger Spottiswoode Aktoret: Luke Treadaway, Bob the Cat, Ruta Gedmintas, Joanne Froggatt
103 min
Gjatë luftërave kundër Napoleonit, një kapiten Britanik i sigurtë në vetvete shtyn ekuipazhin dhe anijen e tij në ndjekje të një anije madhështore franceze rreth Amerikës së Jugut
Shkrimtari: Peter Weir Aktoret: Russell Crowe, Paul Bettany, James D'Arcy, Edward Woodall
138 min
Historia e dy miqve që përfshihen në botën e demonëve duke lexuar një lloj libri misterioz i cili thërret djallin e vërtetë dhe ndodh një incident i tmerrshëm.
Shkrimtari: Arkin Aktaç Aktoret: Ufuk Asar, Kübra Balcan, Halil Ibrahim Gezer, Altan Gördüm
97 min
Kur një tregtar mercenar u burgos brenda Murit të Madh, ai zbulon misterin që fshihet pas njërës prej mrekullive të botës. Pas rrethimit që vjen nga përbindëshat, kërkimi i tij për pasu..
Shkrimtari: Yimou Zhang Aktoret: Matt Damon, Tian Jing, Pedro Pascal, Willem Dafoe
103 min
Një shkrimtar duhet të perfundoje një roman në tridhjetë ditë, ose perndryshe do të përballet me zemërimin e peshkaqenëve të kredisë.
Shkrimtari: Rob Reiner Aktoret: Luke Wilson, Derek Barbosa, Lobo Sebastian, Rob Reiner
96 min
Një grua e re rekruton një gjahtar që ta mësojë atë që të jetë një qitëse, që të mund të gjej njerëzit që vranë familjen e saj dhe ti vrasë.
Shkrimtari: Shane Van Dyke Aktoret: Barry Van Dyke, Sage Mears, Greg Evigan, Brian Wimmer
95 min
Një hetim i besueshëm për lidhje të mundshme në mes të UFO-ve në gjysmë shekullit të kaluar dhe teknologjive sekrete te diskeve fluturuese të zhvilluara nga nazistët në luften e dyte bo..
Shkrimtari: Hereward Pelling Aktoret: Terry MacDonald
N/A
Një dramë e viteve 1980-të vendosur në lidhje me një vajzë adoleshente e cila kalon zgjimin e saj seksualë kur ajo mëson në lidhje me pabesit e babait të saj.
Shkrimtari: Heitor Dhalia Aktoret: Laura Neiva, Vincent Cassel, Camilla Belle, Izadora Armelin
97 min
Bazuar në ngjarjet e vërteta të njohura si Masakra e Mekongut, ku 2 anije kineze u zunë në pritë dhe vdiqën 13 peshkatarë, Kina ngriti menjëherë një grup të veçantë, për të shkatër..
Shkrimtari: Dante Lam Aktoret: Wenjuan Feng, Baoguo Chen, Xudong Wu, Wu Linkai
123 min
Një shkencëtare dhe një mësuese që jetojnë në një të ardhme të shkatërruar e të vështirë, ndërmarrin një udhëtim mbijetese me një vajzë të vogël e të veçantë të quajtur Mel..
Shkrimtari: Colm McCarthy Aktoret: Gemma Arterton, Glenn Close, Anamaria Marinca, Dominique Tipper
111 min
Historia e asaj që ndodh pasi një hajdut mjeshtër kapë shumën një të madhe, kur agjenti i FBI i cili premtoi se do ta kapë atë është gati ta bëjë këtë.
Shkrimtari: Brett Ratner Aktoret: Pierce Brosnan, Salma Hayek, Woody Harrelson, Don Cheadle
97 min
Agjenti special Karl Hamilton detyrohet të luajë sipas rregullave të veta, kur mbesa e tij rrëmbehet nga terroristët, dhe ai mëson se nuk do të marrë asnjë ndihmë nga shërbimet sekrete s..
Shkrimtari: Tobias Falk Aktoret: Mikael Persbrandt, Saba Mubarak, Frida Hallgren, Reuben Sallmander
90 min
Pasi gjyshi dhe babai i tij nuk mundën të udhëtonin drejt Hënës, Majku vendos të futet në raketë për të thyer mallkimin. Atij i duhet të luftoje edhe me Karsonin, milionerin që do të p..
Shkrimtari: Enrique Gato Aktoret: Dani Rovira, Michelle Jenner, Carme Calvell, Javier Balas
94 min
Një udhëtimin romantik i një çifti që njihen në universitet dhe që kanë kultura te ndryshme, Krish Mallota dhe Analja Suaminatan. Pas mbarimit te universitetit ata vendosin të martohen. Po..
Shkrimtari: Abhishek Varman Aktoret: Arjun Kapoor, Alia Bhatt, Amrita Singh, Revathy
149 min
Deni Kruger është një garues rruge 20-vjeçar i cili luan sipas rregullave të tij. Pasi fiton një bursë në akademinë prestigjioze të garës Korsia e Shpejtë, Deni e gjen veten në garë m..
Shkrimtari: Alex Ranarivelo Aktoret: Brett Davern, Beau Mirchoff, Bill Sage, Sharon Lawrence
94 min
Pas katër vitesh në Akademinë Krestvju, një grup i ri nxënësish gjendet në dënimin e së shtunës. Kur studentja e vitit të dytë Siouxi, shkon e paftuar për tu hakmarrë nga vdekjes së ..
Shkrimtari: Ben Browder Aktoret: Sean Astin, Gina Gershon, Sammi Hanratty, Drake Bell
100 min
Një anije që po transporton pasagjerë në një planet të ri përballet me disa probleme dhe si pasojë, dy prej pasagjerëve zgjohen nga gjumi 90 vite para kohës së caktuar.
Shkrimtari: Morten Tyldum Aktoret: Jennifer Lawrence, Chris Pratt, Michael Sheen, Laurence Fishburne
116 min
Me te shikuarit Me shume
NDALOHET RREPTESISHT PER PERSONA NEN 18 VJEC PASI KA SKENA EROTIKE Nje dokumentar mbi jeten e aktoreve te kinematografise me pulle te kuqe
Shkrimtari: Doug Jacobson Aktoret: Brittany Andrews, Julia Ann, Hank Armstrong, Juli Ashton
N/A
Delibal "Mjalt helmues" një romance mes dy të dashuruarve a do të lulëzoj e ardhmja në baze të dashurisë apo karrierës, si do gjejnë veten që të vendosin se si duhet të jetojn..
Shkrimtari: Ali Bilgin Aktoret: Çagatay Ulusoy, Leyla Lidya Tugutlu, Hüseyin Avni Danyal, Mustafa Avkiran
117 min
Artur Bishop mendonte se e kishte lënë pas të kaluarën e tij si vrasës kur ish miku i tij rrëmben dashurinë e jetës së tij. Tani ai është i detyruar të udhëtojë përmes globit të kom..
Shkrimtari: Dennis Gansel Aktoret: Jason Statham, Jessica Alba, Tommy Lee Jones, Michelle Yeoh
N/A
KUJDES! FILMI PERMBAN SKENA TE FORTA EROTIKE! KESHILLOHET PER SHIKUES MBI 18 VJEC! Një vajzë seksualisht agresive takon dhe fillon një lidhje të ndezur me një djalë po aq agresiv, por kjo lid..
Shkrimtari: Clement Virgo Aktoret: Lauren Lee Smith, Eric Balfour, Polly Shannon, Mayko Nguyen
93 min
Bazuar në historinë e vërtetë të dy të rinjve, David Packouz dhe Efraim Diveroli, të cilët fituan një kontratë 300 milionë dollarëshe nga Departamenti Amerikan i Mbrojtjes, për të fur..
Shkrimtari: Todd Phillips Aktoret: Miles Teller, Steve Lantz, Gregg Weiner, David Packouz
114 min
KESHILLOHET VETEM PER TE RRITUR Diana eshte teper e lumtur ne martesen e saj me Paolo , por per shkak te pasionit te saj te cmendur per Sex , ajo perfundon rregullisht ne aventura erotike . Ajo nu..
Shkrimtari: Tinto Brass Aktoret: Claudia Koll, Paolo Lanza, Franco Branciaroli, Ornella Marcucci
93 min
Një neurokirurg ndërmerr një udhëtim me shpresën për të shpëtuar profesionin e tij pas një aksidenti, por çdo gjë merr një tjetër rrjedhë. Stiven Streinxh ndërmerr një udhëtim drej..
Shkrimtari: Scott Derrickson Aktoret: Benedict Cumberbatch, Chiwetel Ejiofor, Rachel McAdams, Benedict Wong
115 min
Ne kete serial behet fjale per dy vellezer qe benin gjithqka per ta mbrojtur njeri tjetrin.Vellai i madh bie pre i nje komploti politik ku padrejtesisht denohet me ekzekutim ne karriken elektrike,p..
Shkrimtari: N/A Aktoret: Dominic Purcell, Wentworth Miller, Amaury Nolasco, Robert Knepper
44 min
FILM EROTIK VETEM PER TE RRITUR PASI KA SKENA TE FORTA EROTIKE. Rozë Dej është mësuesja e re në universitet. Ajo është shumë tërheqëse dhe e m’varur në epshe seksuale. Ajo bënë c..
Shkrimtari: Jai Prakash Aktoret: Kamalika Chanda, Rahul Sharma, Resham Thakkar, Adi Irani
133 min
Dario eshte nje botues i ri nga Milano . Ai shkon ne FEstivalin e Literatures qe organizohet ne Mantova ne 2004 , gruaja e ti e pakenaqur e shoqeron . Leon eshte nje desingner-fotograf francez. Nde..
Shkrimtari: Tinto Brass Aktoret: Anna Jimskaia, Riccardo Marino, Max Parodi, Nela Lucic
94 min
FILM EROTIK VETEM PER TE RRITUR
Shkrimtari: Ellen Earnshaw Aktoret: Shannon Tweed, Christian Noble, Dawn Ann Billings, Ashby Adams
94 min
Një playboy me emrin Çarli, I bindur se të gjitha lidhjet e tij janë të vdekura, njeh Evën e bukur dhe misterioze. Duke rënë dakord për një lidhje rastësore, Çarli më vonë kupton se k..
Shkrimtari: Bille Woodruff Aktoret: Terrence Jenkins, Cassie Ventura, Donald Faison, Dascha Polanco
96 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA